Black Mirror 6. sezon geliyor

Black Mirror 5. sezon bölüm fragmanları

Black Mirror 6. sezon geliyor. Netflix’in sevilen dizinin yeni sezonla ekranlara döneceğini resmi olarak açıkladı.

Teknolojinin hayatımızda yarattığı değişiklikleri ve bu değişikliklerle beraber gelen çeşitli toplumsal sorunları çarpıcı hikayelerle ekranlara taşıyan Black Mirror dizisi, ekranlara geri dönüyor.

Netflix tarafından izleyicilerle buluşturulan Black Mirror’ın 5. sezonu 2019’un haziran ayında yayınlanmıştı. Beşinci sezonun yayınlanmasının üzerinden neredeyse üç yıl geçmiş olmasına rağmen dizinin yeni sezonu hakkında herhangi bir açıklama yapılmaması, Black Mirror’ın sona erdiğini düşündürmüştü. Ancak beklenen açıklama geç de olsa geldi ve Black Mirror 6. sezon resmi olarak duyuruldu.

black mirror 6. sezon

Black Mirror’ın 5. sezonu sadece üç bölümden oluşuyordu. Ancak Variety tarafından paylaşılan detaylara göre 6. sezonda daha fazla bölüm olacak. Sevilen dizinin yeni sezonunun oyuncu kadrosunu şekillendirmek için oyuncu seçmeleri başladı. Ancak dizinin yeni sezonunun ne zaman ekranlara geleceğiyle ilgili şimdilik net bir bilgi açıklanmadı. Yine de hazırlıklara başlanmış olması yeni sezonu önümüzdeki yıl görebileceğimizi gösteriyor.

Black Mirror 6. sezon ile yine teknolojinin karanlık yüzüne ışık tutacak. Hizmet robotlarının kullanıma sunulacak olmasından test edilmeye başlanan beyin implantlarına, MetaVerse’ten kripto para krizlerine pek çok yeni teknolojinin ve trendin hayatımıza girdiği bu dönemde dizinin yazarlarının yeni konular bulmakta zorlanmayacağı kesin. Yeni sezonda bizi nasıl hikayelerin beklediğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

McLaren, Formula E yarışlarına katılacak