Bim Samsung Galaxy A30 satacak!

Bim Samsung Galaxy A30

Bim Samsung Galaxy A30 satacağını açıkladı. Uygun fiyata yüksek performanslı telefon satın almak isteyenler Bim’in Galaxy A30 kampanyasını değerlendirmeli.

Samsung‘un uygun fiyatlı telefon politikası için üretmiş olduğu Galaxy A30 modeli, geçtiğimiz aylarda Türkiye’de satışa sunulmuştu. Ülkemizde 1.900 TL ila 2.500 TL bandı arasında satılan bu model Bim’in kampanyası ile piyasadan daha düşük fiyat ile müşterilere sunulacak.

Hangi iPhone ne kadar radyasyon yayıyor? İşte SAR değerleri!

Bim’de 6 Aralık 2019 yani bugünden itibaren Galaxy A30, 1.799 TL‘ye satışa sunulacak. Özellikleri ile büyük beğeni toplayan ve çift kamera kurulumu ile gelen telefon, fiyat performans telefonu almak isteyenlere hitap ediyor.

Bim Samsung Galaxy A30

Eğer son zamanlarda yükselen telefon fiyatlarından dolayı telefon satın almayı erteliyorsanız, Bim’in bu kampanyasını değerlendirmenizde fayda var. Piyasanın yaklaşık 200 TL altında satılacak olan Galaxy A30, sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Samsung Galaxy A30 özellikleri

Galaxy A30, 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ S-AMOLED ekrana sahip. Bu telefonda da damla çentikli Infinity-U tasarımı kullanılıyor. 6 çekirdekli işlemciden gücünü alan Galaxy A30’un da iki farklı sürümü yer alıyor.

32 GB sürümünde 3 GB RAM ve 64 GB sürümünde ise 4 GB RAM bulunuyor. Bim‘in sattığı sürüm ise 3 GB RAM’e sahip olan sürümü.

Bu modelde çift arka kamera kurulumuna yer verilmiş. 16 Megapiksel + 5 Megapiksel çözünürlüğündeki bu kameralar portre fotoğrafları çekebiliyor. Galaxy A30’un önünde ise 16 Megapiksellik Selfie kamerası bulunuyor. 4.000 mAh gibi oldukça yüksek batarya ile gelen Galaxy A30 modeli Android 9.0 Pie ile çalışıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir