Ana SayfaGenelBatman evreninden bir üzücü bir de sevindirici haber

Batman evreninden bir üzücü bir de sevindirici haber

68 yaşındaki Michael Keaton, yaklaşmakta olan yeni bir DC filminde Batman karakterini canlandırabilir. Tıpkı yıllar önce yaptığı gibi

Batman evreniyle ilgili isterseniz ilk olarak üzücü haberi paylaşalım. BatmanForever ve Batman&Robin gibi filmlerin efsane yönetmeni Joel Schumacher, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. 80 ve 90’lı yıllarda pek çok filmde çalışan Schumacher, 80 yaşındaydı. Ünlü yönetmen, New York’ta yaşıyor ve uzun süredir kanser ile mücadele ediyordu.

Joel Schumacher, Batman serisinin haricinde The Lost Boys, Flatliners, St. Elmo’s Fire ve DC Cab gibi yapımlarda da yönetmen koltuğuna oturmuş ve pek çok sinema severin beğenisini kazanmıştı.

Şimdi de Batman serisiyle ilgili heyecan verici bir haberden söz edelim sizlere. Michael Keaton, yıllar sonra tekrar Yarasa Adam rolü ile sinema severleri selamlayabilir.

Batman evreninden bir üzücü bir de sevindirici haber

Keaton, daha önce Tim Burton tarafından yönetilen Batman filmlerinde yer almıştı. Tabii bu filmlerin üzerinden çok uzun süre geçti, hatta karaktere ilgi duyan yepyeni nesiller yetişti. Bu nesiller arasında “Michael Keaton da kim?” diye soranlar elbet vardır, fakat bu belki de yeni bir film için iyi bir fırsat anlamına geliyordur?

The Hollywood Reporter’da yer verilen bilgilere göre Michael Keaton, tekrar role dönmek istiyor. Keaton, Warner Bros.’un yakında çıkması beklenen Flash filminde “Batman” olarak yer almak için görüşmeler gerçekleştiriyormuş.

Bu arada, konuyla ilgili henüz Warner Bros.’tan bir açıklama gelmediğini de belirtelim. Michael Keaton, şu an 68 yaşında ve nasıl bir Yarasa Adam olur, gerçekten merak uyandırıyor.

Logitech MX Master 3 kablosuz mouse inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting