Avatar bir kez daha en yüksek hasılat yapan film oldu

Avatar bir kez daha en yüksek hasılat yapan film oldu

The Hollywood Reporter’a göre, James Cameron’un 2009, 3 boyutlu bilim kurgu macera filmi Avatar Çin’de yeniden gösterime girdi. Film yalnızca Cumartesi günü gişede 8 milyon dolar kazandıktan sonra, bir kez daha en yüksek hasılat yapan flm olarak yerini aldı.

Enflasyona göre ayarlanmayan film, şimdiye kadar küresel gişede, Avengers: Endgame filminin skoru olan 2,797 milyar doların üstüne çıktı. Filmin 2,8 milyar dolar kazandığı bildirildi. Hem Marvel hem de Endgame yönetmenleri Joe ve Anthony Russo, bugün erken saatlerde Twitter’da Cameron’ı tebrik ettiler. Russo kardeşler, “Eldivenleri sana geri veriyorum @JimCameron,” şeklinde tweet attı. Marvel Studios ise, “@JimCameron, @JonLandau ve TÜM Na’vi Nation’a gişe tacını geri kazandıkları için tebrikler! Seni 3000 seviyoruz. “şeklinde tweetledi. Elbette, Endgame tekrar sinemalarda vizyona girerse durum değişebilir.

Avatar bir kez daha en yüksek hasılat yapan film oldu

Avatar yapımcısı Jon Landau bugün, “Bu büyük dönüm noktasına ulaştığımız için gurur duyuyoruz, ancak Jim ve ben, filmin bu benzeri görülmemiş zamanlarda tekrar sinemalarda olmasından çok heyecan duyuyoruz. Çinli hayranlarımıza destekleri için teşekkür etmek istiyoruz. Sonraki Avatar filmleri üzerinde sıkı çalışıyoruz ve bu destansı hikayenin devamını yıllarca paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. ” Perşembe günü China.org’a konuşan Cameron, filmin on yıldan fazla bir süre önce piyasaya sürüldüğü zaman olduğu kadar günümüzle de akalalı olduğunu söyledi. “Günümüzde iklim değişikliğimiz var, ormansızlaşma var, doğa ile ilişkimiz hiç olmadığı kadar risk altında. Avatar bu konularla ilgili, ama aynı zamanda zamansız bir film. Bazı insanlar hikayeyi çok basit olduğu için eleştiriyor. O kadar basit değildi, konu evrenseldi. Bu, her yerde herkesin anlayabileceği ve duygusal olarak ilişkili olduğu bir şeydi. ” Avatar’ın orijinal çalışmasından bu yana çok sayıda yeniden yayınlandı. Oysa Endgame’in esasen tüm parasını 2019’da kazandığını da belirtmek gerek.

Windows 10 sorunu devam ediyor