Ana Sayfa Donanım Asus Yeni Ürünlerini Kullanıcıların Beğenisine Sundu

Asus Yeni Ürünlerini Kullanıcıların Beğenisine Sundu

Yeni AiCloud yönlendiricisi, Designo MX monitörleri, GT600 Serisi ekran kartları ve ThunderboltEx eklenti kartıyla ASUS, kullanıcıların en kolay şekilde en son bilgisayar teknolojisinin keyfini sürmesini sağlıyor.

Yeni dijital çağın küresel lideri ASUS, herkesin kullanabileceği bir dizi yeni ürünü ve en son yüksek-performans teknolojisini tanıttı. ASUS AiCloud, son teknoloji 802.11ac Wi-Fi yönlendirici ile kullanımı kolay hizmetleri bir araya getirerek herkesin kendi özel bulut depolama alanını yaratmasına imkân tanıyor. Yeni Designo Serisi monitörler ise yüksek kaliteli görüntüleri olağanüstü ince ve seçkin bir tasarımla sunuyor.

Oyunseverleri de unutmayan ASUS, NVIDIA’nın en son yonga setine dayanarak hazırladığı yeni GT600 ekran kartı serisini de duyurdu. Son olarak ASUS ayrıca dünyanın ilk Thunderbolt™ eklenti kartı olan ThunderboltEX’i de tanıttı.

ASUS AiCloud – daima aktif ve sınırsız bulut alanı
ASUS AiCloud bulut-tabanlı depolamanın rahatlığını, sınırsız depolama alanı ve artırılmış güvenlikle birlikte kolay kullanılan teknoloji ve hizmetlerle birleştirerek herkese sunuyor. Kullanıcılar evlerinde sadece ASUS RT-AC66U’yu ağ bağlantılarının merkezinde kullanarak, 2.4GHz ve 5GHz frekanslarında 802.11ac üzerinden 1.75Gbps’ye kadar kablosuz veri transfer hızlarına ulaşabiliyor. Bunun yanı sıra ürün, birçok bulut hizmeti için ortak nokta görevi görüyor. ASUS Cloud Disk ise ASUS RT-AC66U’nun USB çıkışına bağlı herhangi bir depolama cihazındaki multimedya içeriğe ulaşma imkânı tanıyor. Bu da kullanıcıların Android ya da iOS temelli akıllı telefonları ya da tabletlerinden dizüstü bilgisayarlarına kadar her şeyden kendi medya sunucularına erişebilmeleri ve artık büyük yer tutan müzik ve film koleksiyonları için yerel bir depolama alanına ihtiyaç duymamaları anlamına geliyor.

ASUS Smart Access, ağ bağlantısı olan bütün bilgisayarların, herhangi bir uyumlu Windows, Mac ve Linux cihaz kullanarak internet üzerinden kişisel bir bulutla birlikte çalışmasına ya da seçilen dosyaların paylaşımının yapabilmesine imkân tanıyor. Uyumlu cihazlar uzaktan kumandayla uyku konumundan çıkarılabiliyor ki bu da bilgisayarları 7 gün 24 saat çalışır vaziyette bırakma zorunluluğunu kaldırırken enerji israfının da önüne geçiyor.

ASUS Smart Sync, bir ASUS WebStorage hesabıyla yerel depolama cihazı üstündeki veriyle senkronize olmayı kolaylaştırıyor. Otomatik olarak yapılan senkronizasyon, dosyaları daima güncel tutmanın yanı sıra basit bir URL kullanarak dosyaları arkadaşlarla kolayca paylaşabilmeyi sağlıyor.

AiCloud, kendi özel bulut alanınızda sınırsız depolama, geliştirilmiş gizlilik ve çoklu cihazlar arasında dosyaları yüksek hızlı indirme, aktarma, paylaşma ve senkronize etme gibi işleveler sunuyor. AiCloud uygulaması, Android için Google Play Mağazası’ndan veya iOS için App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

ASUS Designo MX279H ve MX239H monitörler
Canlı renkler ve seçkin tasarım söz konusu olduğunda, ASUS ekranlar sektörün lideri. Cazip görünümleri ve uçtan uca çerçevesiz paneliyle yeni Designo 27” MX279H ve 23” MX239H ekranlar, tam bir güzellik tarifi olan şık ve seçkin tasarımlarıyla kullanıcı memnuniyetini garantiliyor.

Her iki model de her türlü masaüstü bilgisayara şık bir şekilde uyum sağlıyor ve güneş saatinden esinlenilmiş tümleşik ultra-ince tasarımıyla olabilecek en az alanı kaplıyor. LED arka aydınlatmalı ve yansıma yapmayan IPS paneli, olağanüstü renk üretimiyle birlikte 178 derece genişliğinde bir görüş açısı sağlıyor; aynı zamanda MX239H de sadece 14,5mm ve daha büyük olan MX279H de 17,5mm olan ince bir profile sahip.

Çift HDMI girişi, esnek bağlantı seçenekleri sunuyor. Bang & Olufsen ICEpower® ile birlikte geliştirilen ASUS SonicMaster teknolojisi de inanılmaz bir ses kalitesi sağlıyor. Yani, Designo MX279H ve MX239H ekranlar, en ufak sesi göründükleri kadar güzel bir şekilde çalıyor.

ASUS GT600 Serisi ekran kartları
Her PC mükemmel görüntüyü hak eder ve en son NVIDIA® GeForce® mimarisini temel alan yeni ASUS GT600 Serisi ekran kartları da maksimum performans gösteriyor. GT640-2GD3, GT630-2GD3, GT620-1GD3-L ve GT610-SL-2GD3-L ürünlerin hepsi, referans kartlarla karşılaştırıldığında 35 dereceye kadar daha serin çalışma, yüzde 15’e kadar daha yüksek performans ve 2,5 kat daha uzun ömür sağlayan ASUS Süper Alaşım Teknolojisi’ne sahip.

NVIDIA Surround teknolojisi, ASUS GT600 Serisi’nin aynı anda üç HD ekranı tümüyle desteklemesini sağlayarak kullanıcıyı oyunun tam da merkezine taşıyan bir oyun deneyimi sunuyor; bu sırada her bir kart ayrıca bir 3D HDTV’ye çıkış sunarak gerçek bir sinema deneyimi yaşatabiliyor.

ASUS ThunderboltEX
ASUS ayrıca seçilmiş P8Z77 ve P8H77 anakartları satın alan kullanıcılar için sektörün ilk Thunderbolt™ eklenti kartını piyasaya sürdü. ThunderboltEX* kart, anakartı destekleyen bağlantılara bağlanabilen basit tak-çalıştır arabirimiyle daha yüksek veri aktarma hızları arzulayan kullanıcılar için kolay ve esnek yükseltme çözümü sunuyor. Kullanıcılar, geniş ASUS Z77 ve H77 anakartlar yelpazesinde USB 2.0’dan 20 kat ve USB 3.0’dan iki kat daha yüksek olan aktarma hızlarının keyfini hemen çıkarabilirler.

*ThunderboltEX kart halen Thunderbolt™ cihaz sertifikasyonunu beklemektedir – yakında yeni duyurular yapılacaktır.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting