Ana SayfaDonanımASUS’un Yeni Kablosuz N300 Yönlendiricisi İle Kapsama Alanında Sınır Tanımayacaksınız!

ASUS’un Yeni Kablosuz N300 Yönlendiricisi İle Kapsama Alanında Sınır Tanımayacaksınız!

9dBi anteni ile Wi-Fi kapsama alanını yüzde 300’e kadar genişleten kablosuz N300 yönlendirici, ev ve küçük işletmeler için son derece kullanışlı.

ASUS’un yüksek güçlü ve kablosuz N300 yönlendiricisi ASUS RT-N12HP, daha geniş kablosuz kapsama alanına ihtiyaç duyan ev ve ofis kullanıcıları için ayrılabilir 9dBi antenler ve eşsiz bir donanımsal sinyal güç amplifikatörü içeriyor. Wi-Fi kapsama alanını yüzde 300’e kadar genişleten bu cihaz, aynı anda hem yönlendirici, hem erişim noktası, hem de kapsama alanı genişletici (Router / Access Point / Repeater) olarak üç ayrı işlev görme özelliği taşıyor. Ayrıca kullanıcı dostu arayüz, farklı bant genişlikleri ve erişim ayrıcalıklarına sahip, dört ayrı ağa kadar destekliyor.

Esnek EZ Switch ile üç işlev bir arada: yönlendirici, erişim noktası ve kapsama alanı genişletici mod seçimleri
Kullanıcı dostu arayüze dahil edilen EZ Switch, RT-N12HP yönlendiricisinin üç ana işletim modu arasında değişiklik yapabilen hızlı bir yazılım aracı sunuyor. Kullanıcılar tek bir dokunuşla standart yönlendirici kullanımını, erişim noktası modunu veya RT-N12HP’nin kapsama alanını daha da genişletmek için başka bir kablosuz yönlendiriciyle birlikte çalıştığı kapsama alanı genişletme modunu seçebiliyorlar.ASUS_RT_N12HP

- Reklam -

Farklı misafir erişim ayarları için bir yönlendirici üstünde birden fazla ağ
RT-N12HP, dört ayrı ağa veya SSID’ye kadar destekliyor. Dinamik bant genişliği ayırmayı kullanmasının yanı sıra, yöneticilere her bir ağın erişim ayrıcalıklarını ve bant genişliği kotasını kontrol etme yetisi veriyor. Bu da yavaşlamayı çok düşük düzeyde tutarak ana ağın misafir ağlarla birlikte çalışabilmesi anlamına geliyor. Bu yönlendirici ayrıca, kullanıcıların misafirlerine evde ya da ofiste, güvenliği ve kullanım hakları yükseltilmiş bir internet erişimi sunabilmesini sağlıyor. Örneğin, misafir SSID’ler kontrollü erişim ve bant genişliğine sahip olurken, ana sunucu/yönetici bant genişliğine tam erişim hakkı sağlayabiliyor. Esnek tasarım, şifrelerin paylaşılmamasını ve özellikler üzerindeki ebeveyn kontrolünü mümkün kılıyor. Sezgisel arayüzle yapılan kurulum ise, sadece birkaç dakika içinde kullanıma hazır hale gelmesini sağlıyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting