Asus ROG Phone için Android Pie müjdesi!

Asus ROG Phone için Android Pie

Oyunculara özel olarak geliştirilen Asus ROG Phone için Android Pie güncellemesi test edilemeye başlandı. Peki, oyuncu telefonu Asus ROG Phone için Android Pie ne zaman yayınlanacak?

Asus, geçtiğimiz yıl oyunculara için özel bir telefon üretmişti. Asus ROG Phone olarak isimlendirilen bu model kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkıyordu. Donanımsal açıdan Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti ve 8 GB RAM‘e sahip olan Asus ROG Phone için bugün Android 9.0 Pie müjdesi geldi.

Asus ROG Phone için Android Pie test ediliyor!

Geekbench testinde görüntülenen Asus ROG Phone için Android 9.0 Pie sürümü, güncellemenin test edilmeye başlandığını gösteriyor. 2019’un ilk yarısı bitmeden indirilmesini beklediğimiz Android 9.0 Pie güncellemesi ile telefonun performansında da küçük de olsa yavaşlama yaşanacak.

RTX 2060’lı Razer Blade 15 duyuruldu!

Asus Rog Phone, tek çekirdek testinden 2403 puan ve çoklu çekirdek bölümünden ise 8889 puan alıyor. Android 8.1 Oreo yüklüyken bu testten 9.300 seviyesinde puan alan telefonun yeni güncelleme ile yavaşlayacak olması düşündürücü. Umarı Beta aşamasında olan bu sürüm, son halinde performanstan kayıp vermez.

Asus ROG Phone için Android Pie


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin