Ana SayfaGenelVin Diesel'lı Ark 2 oyunundan yeni fragman

Vin Diesel’lı Ark 2 oyunundan yeni fragman

Ark: Survival Evolved’un devam oyunu olan Ark 2’den yeni bir fragman yayınlandı. Vin Diesel’ın da yer aldığı oyun 2023’te çıkacak.

Studio Wildcard tarafından geliştirilen Ark: Survival Evolved, 2017 yılında ilk yayınlandığı büyük ilgi görmemiş olsa da zamanla daha geniş bir kitleye ulaşmayı başardı. Aradan geçen beş yılda sağlam bir hayran kitlesi yaratmayı başaran Ark serisi, yakında çıkacak yeni bir oyunla hayranlarına yepyeni bir hayatta kalma deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

ark 2

Ark 2, öncülüne göre çok daha iddialı geliyor. Bir kere bu kez oyunun bir yıldızı var. Bu yıldız da Hızlı ve Öfkeli serisinin Dominic Torertto’su olarak adını geniş kitlelere duyuran Vin Diesel. Ayrıca Vin Diesel’ın canlandırdığı karakter etrafına kurulmuş dikkat çekici bir hikaye modu da olacak gibi görünüyor. Hatırlayacağınız üzere ilk oyunda da isteyenler hikaye haritalarını sırasıyla giderek oyunun hikayesini keşfedebiliyordu ancak bu kısım pek ön plana çıkarılmıyordu. Ark’ı oynayan pek çok kişi daha çok yeni haritalar keşfedip bu haritalarda hayatta kalmakla ilgileniyordu. Ve tabii bulabilecekleri en büyük, en ölümcül yaratıkları evcilleştirmekle. Ancak görünüşe bakılırsa devam oyunu bu keşif ve hayatta kalma kısmını korurken bir de ana hikaye sunacak.

Önümüzdeki yıl oyun severler ile buluşacak olan Ark 2 için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, oyundan yeni bir fragman daha yayınlandı. Yayınlanan bu yeni fragman, devam oyununun Ark: Survival Evolved’dan farklı bir gezegende geçeceğini gösteriyor.

Cadillac Project GTP Hypercar tanıtıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting