Ana sayfa Genel Archer T2U Plus : AC destekli ve çift bantlı WiFi USB adaptor

Archer T2U Plus : AC destekli ve çift bantlı WiFi USB adaptor

Archer T2U Plus model adlı ürün, WiFi desteği olmayan bilgisayarları kablosuz ağlara bağlamayı sağlıyor. Bu yeni model, güçlü anteni ile dikkat çekiyor.

Yeni nesil WiFi standardı olan 802.11ac desteğine sahip Archer T2U Plus, kablosuz bağlantıda yüksek hızlar sunuyor. Bilgisayarlarında yeni nesil WiFi bağlantı desteği olmayanlar için bilgisayarı değiştirmeden yüksek WiFi hızlarına ulaşmayı sağlayan ürün, çift bant desteğine sahip.

256QAM desteği sayesinde 2.4GHz bandında veri hızını 150 Mb/sn’den 200 Mb/sn’ye yükselten Archer T2U Plus, böylece hızı yüzde 33 artırmış oluyor. 5 GHz bandında ise 433 Mb/sn hıza sahip olan ürün toplamda 600 Mb/sn kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Çift bant desteği sayesinde HD video ve online oyunlarda kesintisiz ve güçlü bir WiFi bağlantısı sağlıyor.

Güçlü Anten, Artan WiFi Menzili…

Archer T2U Plus WiFi USB adaptör, 5dBi yüksek kazançlı harici antene sahip. Bu sayede daha güçlü sinyal alıp iletebilen ürün ile daha geniş alanda WiFi keyfi yaşamak mümkün oluyor. Ürün üzerindeki anten yatay ve dikey olarak ayarlanabiliyor.

Huawei Intel ve Qualcomm’dan da darbe yedi!

Yatayda 180 derece, dikeyde 90 derece açıda döndürülebilen bu çok yönlü anten sayesinde farklı ortamlarda WiFi performansını en yüksek seviyede tutmak mümkün oluyor.

Tak&Çalıştır özellikli Archer T2U Plus, WPA / WPA2 şifreleme standartları ile WiFi ağını davetsiz misafirlere karşı güvende tutuyor. Hem Windows hem MacOS desteğine sahip olan ürün Türkiye’de KDV dahil 22.60 USD fiyatla satışa sunuldu.

 

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

1 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler