Archer T2U Nano : Taşınabilir WiFi USB adaptör

Archer T2U Nano

Yüksek WiFi hızlarına sahip yeni WiFi USB adaptörü satışa sunuldu. Archer T2U Nano model adaptör, taşınabilir bilgisayara takılıyken her yere rahatlıkla götürülebiliyor.

802.11ac destekli ve çift bantlı bir USB adaptör olan Archer T2U Nano , son derece küçük boyuta sahip. Bu sayede bilgisayara takılıp her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Yeni nesil WiFi standardı olan AC desteğine sahip Archer T2U Nano, masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarında eski nesil WiFi standardı olan kullanıcılar için de iyi bir çözüm. Bu USB adaptör ile daha yüksek bağlantı hızlarına ve çift bant desteğine geçmek mümkün oluyor. AC teknolojisi, N bağlantısına oranla üç kat daha hızlı WiFi bağlantısı sunuyor. TP-Link’in yeni WiFi USB adaptörü, toplamda 600Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. Bu sayede gecikmesiz HD video akışı, kesintisiz oyun keyfi mümkün oluyor.

Archer T2U Nano

Son derece küçük yapıdaki USB adaptör, bu sayede bilgisayara takılı haldeyken de bilgisayarla birlikte her yere rahatlıkla taşınabiliyor. Bilgisayardan dışarıya çok az bir taşma (yok denecek kadar az) yaptığı için her hangi bir yere takılma, kırılma ya da zarar oluşturma gibi riskler taşımıyor. Archer T2U Nano’nun uzunluğu sadece 18.6 mm, genişliği ise 15 mm. Ayrıca USB yuvasında da az yer kapladığı için bilgisayardaki herhangi bir USB yuvasına takılabiliyor; diğer USB yuvalarına cihaz takılmasına da engel olmuyor.

Hızlı şarj ve kablosuz şarj arasındaki rekabetin kazananı kim?

Archer T2U Nano, tam bir seyahat dostu ağ ürünü. Hareket halinde olan kullanıcılar, farklı halka açık WiFi ağlarına bağlanmak durumunda kalabiliyorlar. TP-Link’in yeni WiFi USB adaptörü, ‘WiFi Roaming’ desteğine sahip. Bu sayede sinyal düzeyi en güçlü olan ağlar arasında otomatik geçiş yapabiliyor. Böylece kesintisiz bir bağlantı keyfi sürülüyor.

Hem Windows hem MacOS desteğine sahip olan Archer T2U Nano, WPA/WPA2 şifreleme standartları daha güvenli WiFi bağlantısı sunuyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin