Ana sayfa Haber Arçelik beyaz eşya veya TV alanlara çay makinesini 99 TL'ye sunuyor!

Arçelik beyaz eşya veya TV alanlara çay makinesini 99 TL’ye sunuyor!

Arçelik, tüketicilere yepyeni bir fırsat sunuyor. Yeni kampanyasıyla Arçelik beyaz eşya ya da TV alanlara çay makinesini 99 TL’ye sunuyor.

Arçelik yeni kampanyalar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Arçelik şimdi de, tüketicileri için yepyeni bir kampanyaya imza attı. 

Arçelik beyaz eşya alana çay makinesi 99 TL!

Düzenlenen kampanya ile; ankastre, dondurucu ve 32 inç altı TV ürünleri hariç beyaz eşya ya da televizyon alanlara CM 3940 K model Çay Makinesi sadece 99 TL’ye sunuluyor.

Beko beyaz eşyada devrim yaratıyor!

359 TL değerinde olan çay makinesi; Kireç Filtresi, Ürün İçi LED Aydınlatma, Otomatik Kapanma ve Sıcak Tutma gibi özelliklere sahip. Her daim taze bir çay içmek isteyenlere hitap eden CM 3940 K çay makinesi için bu kampanya ile çok uyguna geliyor diyebiliriz.

Arçelik beyaz eşya

0,8 litrelik cam demliği ve 1,8 litrelik su ısıtıcı kapasitesi bulunan ürün, paslanmaz çelik çay filtresi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor. Kampanya Ekim sonuna  kadar Arçelik mağazalarında geçerli olacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler