Arçelik Telve Pro : Profesyonel Türk kahvesi makinesi


Arçelik, tüketimin yoğun olduğu işletmeler için geliştirdiği Profesyonel Türk Kahvesi Makinesi Arçelik Telve Pro ’yu tüketicileriyle buluşturuyor.

Arçelik; otel, restoran, kafe zincirleri (HORECA) ve ofisler gibi yoğun kahve pişirilen işletmeler için geliştirdiği Arçelik  Telve Pro ’yu tanıttı.

Türkiye’nin ilk Türk kahvesi makinesi Telve ile geleneksel lezzeti hızlı ve pratik şekilde tüketiciye sunan Arçelik, profesyonel kullanım için geliştirdiği Telve Pro ile aynı anda 9 fincan kahveyi, 3 farklı seçenekte ve aynı lezzette ikram etme imkânı sunuyor.

arçelik telve pro 2

Arçelik Telve Pro ’nun Özellikleri

Profesyonel Türk Kahvesi Makinesi Telve Pro ; “indüksiyon teknolojisi” ile 3 boyutlu pişirme yaparak, kömür ateşinde pişirilen kahve lezzetini yakalıyor. Ayrıca bu teknoloji kolay temizleme imkanı da sunuyor.

Ürün, 9 fincan kahveyi sade, orta, şekerli olmak üzere 3 farklı şekilde pişirebiliyor. CooksensePro teknolojisi ile kahveler her fincanda aynı köpük kalitesinde ve lezzette hazırlanıyor. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sunan makinenin üst kısmındaki özel ısıtıcı plaka sayesinde kahve fincanları kurutulabiliyor ve sıcak tutabiliyor. Telve Pro’da, damacana ya da şebekeden otomatik olarak su çekebilme özelliği bulunuyor.

4499 TL’den satışa sunulacak olan  İnoks gövdeye sahip Arçelik Telve Pro, dayanıklı ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor.

YouTube Kendi Reklamını Banladı!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin