Araba Kiralamak Artık Çok Kolay

Skyscanner ArabaKiralamaApp2

Skyscanner’ın yeni araba kiralama uygulaması, en uygun ve en kolay şekilde araba kiralama alternatiflerine ulaşmanızı sağlıyor.

Skyscanner’ın yeni araba kiralama uygulaması, mobil olarak dünya çapında en önde gelen araba kiralama firmaları arasından saniyeler içinde fiyat karşılaştırma imkanı sunuyor.

Saniyeler içinde en uygun araç alternatifini cepten bulun!

Skyscanner araba kiralama uygulaması ile binlerce araç kiralama firması arasından kolayca arama yapılabiliyor ve en iyi teklifi görmek için ücrete göre araçlar sınıflandırılabiliyor. Araç alternatifi seçildikten sonra ise ilgili araç kiralama firmasına yönlendirilerek en kolay şekilde rezervasyonlar tamamlanabiliyor. Araç sınıfı, özellikleri ve vites türü de dahil olmak üzere pek çok araç özelliği de uygulama ile seçilebiliyor.

Skyscanner_ArabaKiralamaApp3

Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, “Avrupa’nın en çok kullanılan seyahat arama platformu olarak, web sitemizdeki araba kiralama motorumuzu seyahatseverlerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla mobil hayatın içine taşıdık.  Dünya çapında 30 milyonun üzerinde indirilen Skyscanner uçuş uygulamasını geliştiren aynı ekip tarafından oluşturulan Skyscanner araba kiralama uygulaması da dünyadaki tüm seyahatseverlerin ilgisini çekeceğe benziyor. ”

Seyahatseverlere en uygun ve kolay bir şekilde araç kiralama imkanı sunan Skyscanner araba kiralama uygulaması ücretsiz olarak Iphone, Ipad ve Android cihazlara indirilebiliyor.

Assassin’s Creed: Rogue’dan Çıkış Trailerı!