Skyscanner yenilendi

skyscanner 2

Uluslararası seyahat arama motoru Skyscanner, seyahat severlere zaman kazandırmak ve hayatlarını kolaylaştırmak için uçuş, otel ve araç kiralama, arama seçeneklerini tek çatı altında toplayarak bir mobil uygulamada birleştirdi.

Seyahatseverlerin saniyeler içinde en iyi fırsatları bulmalarını sağlayan, en uygun alternatifleri karşılaştıran ve rezervasyon imkanı sunan Skyscanner, üç farklı ücretsiz mobil uygulamasını “Skyscanner – Uçuşlar – Oteller – Araç Kiralama”  uygulamasında birleştirdi. Bugüne kadar uçuş, otel ve araç kiralama aramaları için Skyscanner’ın Android ve İOS uyumlu, dünyada 40 milyondan fazla indirilen üç ayrı mobil uygulamasını kullanan seyahat severler artık yeni, sade, hepsi bir arada “Skyscanner – Uçuşlar – Oteller – Araç Kiralama” uygulaması üzerinden tüm bu planlamaları daha hızlı ve kolayca yapabilecekler.

Seyahat severler “Skyscanner – Uçuşlar – Oteller – Araç Kiralama” uygulamasında yer alan ‘En iyi fırsatları keşfet’ seçeneğini kullanarak en kısa sürede en hesaplı alternatifleri bulabiliyor ve destinasyonlar hakkında ilham verici bilgilere ulaşabiliyor. Bu seçenek ile seyahat severler kendilerine en yakın havaalanlarında en iyi fırsatları da kolayca keşfedebiliyor.

  • Uygulamada yer alan yaz tatili fırsatları özelliği yaz boyunca güneşten faydalanmak isteyenlere, seçtikleri havaalanına göre en iyi tatil destinasyonlarını kolayca bulma imkanı sunuyor.
  • Şehir turu özelliği farklı şehirleri keşfetmek isteyen kullanıcılara en kısa sürede en hesaplı alternatifleri listeliyor.
  • Her yere özelliği sayesinde seyahat tarihine karar veren ancak destinasyon konusunda esnek olan seyahat severler, seçtikleri havaalanından en iyi uçuş fırsatlarına en hızlı şekilde ulaşabiliyor.
  • Renk kodlu takvim ve çizelge görünümü ile kullanıcılar en uygun fiyatlı tarihleri kolayca bulabiliyor ve karşılaştırabiliyor.

“Skyscanner – Uçuşlar – Oteller – Araç Kiralama” uygulamasında yer alan, birçok yeni ve geliştirilmiş özelliğe sahip ‘Hızlı arama’ seçeneği ile seyahat planlamaları artık çok daha hızlı yapılabiliyor.

  • Otel arama / araç kiralama özelliğiyle seyahat severler destinasyon ve zamanlama bilgilerini farklı uygulamalar için tekrar sisteme girmek zorunda kalmadan eş zamanlı arama yapabiliyor ve zamandan tasarruf ediyor.
  • Yenilenen otel arama özelliği ile kullanıcılar otellerin resimlerine, yorumlarına ve fiyatlarına kolayca ulaşılabiliyor.
  • Doğrudan uçuş arama özelliği ile seyahat severler sürekli güncellenen uçuş arama sonuçlarına anında erişebiliyor. Yeni arama parametreleri girildiği anda, arka planda otomatik olarak arama başlıyor. Bu sayede kullanıcılar yeni sonuçların yüklenmesini beklemek zorunda kalmıyor.
  • Derecelendirme özelliği ise arama sonuçlarını fiyat, seyahat süresi ve derecelendirme kriterlerine göre sıralama imkanı sağlıyor. Derecelendirme kriteri; fiyat, seyahat süresi ve aktarma sayısına göre gülen veya somurtan yüzlerle ve 10 üzerinden puan verilerek listeleniyor.
  • Otomatik fiyat uyarıları özelliği sayesinde seyahat severler seçtikleri uçuşların fiyat değişikliklerinden anında haberdar oluyor.

Tesla Akıllı Şehir İşine Girebilir