Ana SayfaAppleApple’ın Yeni iPhone ’ları Nasıl Olacak?

Apple’ın Yeni iPhone ’ları Nasıl Olacak?

Son günlerde bu konu hakkında birçok söylenti dolaşıyor. Bunların çoğu uydurma olsa da Apple’ın bu yıl yeni bir hatta iki iPhone çıkaracağı kesin.

Geçtiğimiz günlerde sizlere verdiğimiz 4.8 inç iPhone ve farklı ekran teknolojisine sahip cihaz haberleri söylentilere en güzel örnekleri oluşturuyor. Geçmişte Apple iPhone akıllı telefonlar konusunda çok çeşitliliğe gitmedi ve bu yıl içerisinde de bunun devam edeceğini düşünüyorum. Firma yeni bir akıllı telefon çıkarırsa muhtemelen iPhone 5 görünümüne sahip olacak. Teknik özellikler açısından farklılık gösterecek bu yeni akıllı telefonlar kullanıcılara kendilerine göre akıllı telefon seçme konusunda yeni seçenekler oluşturacak.iphone

Apple’ın yeni ekran boyutuna sahip bir model çıkarması zor gibi gözüküyor. Tabii ki bu görüş sadece 2013 yılı için geçerli. Bu yıl gelecek iPhone’ların ekranı muhtemelen maksimum 4 inç boyutunda olacak. Belki de Apple 4 inç ekran boyutuna sahip üç farklı iPhone ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu konudaki söylentilerin gerçek olma olasılığı yüksek.

Kesin olan bir şey var ki Apple bu yıl içerisinde yeni iPhone’larını gün yüzüne çıkartacak. Oldukça sağlam yapıya sahip olan ve kullanıcılardan büyük beğeni toplayan iPhone 4 ise tedavülden kalkacak ve Apple elindeki 4 model ile pazarda farklı kategorilerde yer almaya devam edecek. Firma her yıl en eski ürününü piyasadan çekerken ürün portföyüne de iki yeni ürün ekleyecek gibi gözüküyor. Tabii ki tüm bunların gerçekliği Apple’ın yeni ürünlerini çıkardıktan sonra belli olacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU