Ana sayfa Apple Apple'dan sürpriz! iPad Mini 5 geliyor!

Apple’dan sürpriz! iPad Mini 5 geliyor!

Apple’a yakınlığıyla tanınan isimlerden biri olan Ming Chi Kuo, Cupertino merkezli şirketin şu aralar iPad Mini 5 modeli üzerinde çalıştığını iddia etti. İşte detaylar.

Bilindiği üzere Apple bu ayın sonunda yeni iPad modellerini tanıtacağı bir etkinlik düzenleyecek. Özel Apple etkinliğinde yeni tasarım çizgisine sahip iPad Pro modellerinin tanıtılması bekleniyor. Fakat Ming Chi Kuo’ya göre, Apple teknoloji severlere ufak sürprizler yapabilir.

Apple yeni bir iPad Mini geliştiriyor

Apple’a yakınlığıyla tanınan ünlü analist, aldığı yeni duyumları takipçileriyle paylaştı. Kuo, 31 Ekim’de gerçekleşecek olan etkinlikte yeni iPad Pro modellerinin yanı sıra, AirPower ve AirPods 2’nin de tanıtılacağını iddia ediyor.

Üstelik ünlü analistin iddiaları bu kadarla da sınırlı değil. Kuo, Apple’ın önümüzdeki Mart ayında iPad Mini 5 modelini de tanıtacağı iddiasında.

Teknoloji dünyasındaki genel görüş, iPad Mini 5 modelinin asla gelmeyeceği yönünde. Zira oldukça geniş ekran boyutuna sahip iPhone XS Max dururken, yeni bir iPad Mini modeli çok da lüzumlu görünmüyor.

Zaten Kuo’da Apple’ın mevcut Mini modeli üzerinde güncellemeler yapacağı görüşünde. Yani kasa va tasarım tamamen aynı kalacak. Sadece iPad Mini’nin işlemci ve ram ünitesi güncellenerek, iPad Mini 5 olarak satışa sunulacak.

Elbette tüm bunların şimdilik bir iddiadan ibaret olduğunu unutmamak gerekiyor. Kuo her ne kadar Apple’a yakın bir isim olsa da geçmişte de bazı konularda yanıldığı olmuştu.

Yeni iPhone modelleri eskisi kadar heyecan yaratmıyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler