Ana sayfa Genel Apple’dan Indie Oyun Sürprizi

Apple’dan Indie Oyun Sürprizi

Cupertinolu teknoloji devi Apple’ın kullanıcılarına yeni sürprizi ortaya çıktı.

Son 20 Indie oyunu indirmek için az bir süre kaldı. Tüm bu oyunları; iTunes App Store üzerinden indirebilirsiniz. Tüm bu oyunlar da cüzi bir fiyat etiketi ile kullanıcılara sunulmuş durumda.

Apple; bu oyunları uygun fiyata satın almak adına kısa bir süreyi maalesef ki kullanıcılara vermiş durumda. iTunes App Store’da; birbirinden ilginç 20 adet Indie oyun yer almakta.

Last-Chance-to-Get-20-Amazing-Indie-Games-in-the-iTunes-App-Store-at-a-Low-Price-474581-2

Oyunlar normal fiyatlarından yüzde 50 daha düşük. Dilediğiniz oyunu indirmeniz için az bir zamanınız var. Listede yer alan oyunların her biri 1 dolar fiyat etiketine sahip.

Bu oyunlar arasında şunlar yer alıyor: Kingdom Rush Origins, Machinarium, Godfire: Rise of Prometheus, Proun+, Space Age: A Cosmic Adventure, Beatbuddy HD, Earn to Die 2, Magnetized, Inferno 2, Desert Golfing, Sunburn!, Battleheart Legacy, Lost Toys, Banner Saga, Out There, Quetzalcoatl, Rules!, Gunbrick, Bean Dreams, ve Twisty Hollow.

Huawei İle Gelecek Planlarını Konuştuk

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler