Ana sayfa Gundem Outlast 2'ye Türkçe Yama

Outlast 2’ye Türkçe Yama

Bir süre önce piyasaya sürülen Outlast 2 oyunu için sürpriz bir gelişme yaşandı. Henüz çıkmasına bir hafta olmasına rağmen oyunun Türkçe yaması çıktı.

outlas 2 türkçe

49 TL üzerinden Steam’de Satışta

Steam üzerinden satışa çıkan oyunlar listesine geçtiğimiz haftalarda Outlast 2 katılmıştı. Korku ve macera konulu oyun kısa sürede çok iyi satış rakamları yakalamıştı, türü nedeniyle ilgi gören oyunun efekt ve grafikleri oldukça beğenilmişti. 49 TL gibi uygun fiyattan satışa sunulan oyunun Türk kullanıcılarına bir sürprizi oldu. Aslında bu sürprizi yapan oyun yapımcısı firma değil, gönüllü olarak çalışan 4 kişilik bir grup tarafından geldi. Bilindiği gibi oyun Türkçe desteği olmadan piyasaya sürülmüştü. Bu dört kişilik ekip tarafından çıkarılan yamada menü ve arayüzü de dahil olmak üzere hemen hemen tüm hikaye çevirileri de yapılmış durumda. Oyunda herhangi bir soruna yer vermeyen yamada küçük eksiklikler olsa da çıkarılacak yeni yamadan bu eksikliklerin de giderilmesi bekleniyor. Düzeltme güncellemelerinin çıkacağını düşündüğümüzde bu yamanın Türk kullanıcılar için kaçırılmayacak fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Korku türündeki oyunun 49 TL olması ayrıca kullanıcıları deneme konusunda teşvik ediyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler