Ana Sayfa Haber Apple Yeni Ürünü iWatch’ı Ne Zaman Tanıtacak?

Apple Yeni Ürünü iWatch’ı Ne Zaman Tanıtacak?

Apple’ın uzun zamandır üzerine çalıştığı gizli projesi iWatch geçtiğimiz günlerde gün yüzüne çıkmıştı. Basit bir saatten farklı olarak akıllı bir cihazı kolunuzda taşımanıza olanak saplayacak bu yeni cihazın 2013 yılının sonlarına doğru piyasada olması bekleniyor.

Bloomberg’in ortaya attığı habere görev Apple’ın yeni cihazı iWatch için sona yaklaşıldı. Firma seri üretime geçmek için gün sayıyor. 100 kişilik bir takımının iWatch üzerine çalıştığını söyleyen Bloomberg bu yeni ve akıllı cihazın 2013 yılının son aylarına doğru satışa sunulacağı haberini ortaya attı. Apple bu yeni saat şeklindeki dokunmatik ekranlı akıllı ürünü için şimdiye kadar 79 yeni patent almış durumda. Bu patentlerin çoğu ise cihazın çalışma mantığıyla ilgili olduğu gelen söylentiler arasında yer alıyor. apple-iwatch

Apple’ın Tablet ve akıllı telefon sektöründe elde ettiği başarıyı yeni bir ürünle elde etmesi bekleniyor. Firmanın yeni açacağı kategoriyle birlikte arkasından birkaç firmayı da sürüklemesi muhtemel. Tabii ki bu firmaların başında Samsung geliyor. Apple’ın iWatch ürününün söylentileri çıkmasının ardından Samsung tarafında da bu tarz bir ürünle ilgili söylentiler hatta ekran görüntüleri ortaya çıkmıştı. Samsung’un GALAXY Altius adıyla kullanıcılara sunacağı ürünün de 2014 yılının ortalarına doğru çıkması bekleniyor. Samsung ve Apple’ın rekabeti yeni ürün gruplarında da kıyasıya devam edecekmiş gibi gözüküyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting