Apple Watch Satışa Çıktı!

Apple Watch Satisa Cikti

Çin’de resmi satışına bugün başlayan akıllı saat Apple Watch ürünlerini satın almak isteyenler kuyruk oluşturdu.

Ön sipariş veren müşteriler yeni Apple ürünlerini mağazadan teslim alırken, ön sipariş vermeyenler sadece görmekle yetindi.

Apple Watch Satisa Cikti!

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Apple’ın akıllı saati Çin’de satışa çıktı. Ön sipariş veren müşteriler yeni Apple ürünlerini mağazadan teslim alırken, ön sipariş vermeyenler sadece görmekle yetindi. Bununla beraber mağaza yetkilileri, Apple Watch satın almak isteyen müşterilere internet üzerinden ön sipariş vermeleri gerektiğini ve mağazada satışa hazır akıllı saat olmadığını belirtiyorlar.

Apple Watch’ın ön siparişleri, 10 Nisan’dan itibaren ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, Japonya, Hong Kong ve Çn’de alınmaya başlanmıştı. Bugün ise bu ülkelerde akıllı saat ürünleri resmen satışa sunuldu. Yeni ürünler, Apple Watch, Sport, Edition olarak üç farklı kategoriden oluşuyor. Çin’de en ucuz akıllı saat fiyatı 2.588 yuandan (yaklaşık 417 ABD doları) başlarken, en pahalı modeller arasında 18 ayar altın akıllı saat ve 88.800 yuanlık (yaklaşık 14.342 ABD doları) fiyatıyla dikkati çekti.

Apple, Samsung ve Lenovo’nun ardından Çin mobil telefon pazarında en çok satılan üçüncü marka konumunda yer alıyor.

Batman: Arkham Knight’ın Sistem Gereksinimleri!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir