Ana sayfa Apple Apple ile tüm dünya dalga geçiyor!

Apple ile tüm dünya dalga geçiyor!

Apple’ın yeni tanıttığı Mac Pro hem fiyatı, hem de tasarımı ile tüm dünyada dalga konusu oldu. İşte komik Apple görsellerinden derlediğimiz mini galeri.

Teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de hatırlayacağı üzere Apple geçtiğimiz günlerde yeni Mac Pro modelini tanıtmıştı. Yeni Mac Pro gerek tasarımıyla, gerekse de pahalı fiyatıyla tüm dünyada dalga konusu oldu.

Cupertino merkezli şirket, iş istasyonu olarak tanımladığı yeni Mac modeli için tam 6000 dolar fiyat biçti. Fakat bu fiyattan ziyade Mac Pro’yu yerleştirmek için tasarlanan standa 1000 dolar istenmesi tepki çekti.

Apple’ın son derece basit bir tasarıma sahip olan bu stand için tam 1000 dolarlık fiyat biçmesi, tüm dünyada tepkilere neden oldu. Nitekim bu tepkiler ortaya hayli komik görsellerin çıkmasına da zemin hazırladı.

Rende mi bilgisayar mı? İşte Mac Pro’nun tüm detayları!

Sizi bu görsellerle başbaşa bırakmadan önce, Cupertino merkezli şirketin mevcut fiyat politikasını tasvip etmediğimizi paylaşmak isteriz. Gerçekten de sanayide 100 TL’ye yaptırılabilecek bir stant için kalkıp da 1000 dolar yani vergiler hariç yaklaşık olarak 6000TL’lik bir fiyat talep etmek, hangi mantığa sığar sorgulamak gerekiyor.

Muhtemelen Apple bu ürünleri ülkemizde satışa sunmayacaktır. Malum Türkiye’de bir PC için 50.000TL civarında bir meblağ ödeyecek olan kişi sayısı hayli sınırlı. Yine de bekleyip göreceğiz.

Apple’a ağır dalga geçtiler!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok şarj tüketen uygulamalar 2020

Akıllı telefonların bitmek tükenmek bilmeyen en büyük sorunu; çabuk tükenen şarjı. Peki en çok şarj tüketen uygulamalar hangileri? Cevabı makalemizde. Akıllı telefonlar son 10 yıllık...

Son Haberler