Ana sayfa Apple Apple, Geri Adım Attı!

Apple, Geri Adım Attı!

Apple, geçmişte aldığı bir kararın yanlış olduğunu hükmetmiş gibi görünüyor. Peki Büyük Elma, hangi konuda geri adım attı?

Apple, iPhone 5C’nin yolunu açmak için geçtiğimiz aylarda, iPhone 4 serisinin üretimine son vereceğini açıklamıştı. Ne var ki iPhone 5C’den istediğini alamayan Amerikalı teknoloji devi, geri adım atmak zorunda kaldı. iPhone 4 serisinin üretimine kaldığı yerden devam edilecek.

iPhone 4, Brezilya, Hindistan, Çin gibi pazarlarda tekrar vitrine çıkarılacak. Söz konusu ülkeler, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika pazarına göre alım gücü düşük olsa da; nicelik açısından son derece önemli pazarlar. iPhone 4’ün, çok popüler olduğu ülkemizde de tekrar satışa sunulması gündemde. Konuyla ilgili gelişmeleri, sizinle anbean paylaşacağız.

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler