Apple Face ID ve Portre Modlarıyla İlgili Reklamlar Yayınladı

iphone x 54

Apple’ın beraberinde tartışmalar getiren özelliği Face ID ve geliştirilmiş portre modu bir kez daha reklam konusu oldu. Şirket hala çok iddialı.

Apple Face ID’nin Arkasında

Son dönemin göz bebeklerinden iPhone X, eylül ayındaki tanıtımından bu yana gündemden düşmedi. Akıllı telefon aykırı tasarımı veya birtakım detaylarıyla popüleritesini korurken, bazı özellikleri de kimilerince tartışılıyor. Kuşkusuz bunlardan bir tanesi de Face ID oldu. Tasarım gereği kenara itilen Touch ID‘nin yerini alması planlanan özellik, güvenlik ve pratik kullanım konusunda endişe yaratıyor. Tüm bu tartışmaların arasında Apple halen konuyla ilgili iddialı açıklamalar yapmaktan geri durmuyor. Amerikalı şirket şimdi de Face ID ile ilgili yeni bir reklam yayınladı. Reklamda teknolojinin yenilikçiliğinden ve yüz imajınızda değişiklik yapsanız bile rahatlıkla tanımlama yapılabileceğinden bahsediliyor. İşte o iki reklam videosu.

iPhone X’la gelen diğer bir yenilikçi detay geliştirilmiş portre modu oldu. Gerek yazılımsal, gerek donanımsal değişikliklerle meydana gelen iyileştirmeyi ne kadar efektif kullanabileceğiniz diğer bir reklam videosunda gösterilmiş. O videoyu da yine hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Samsung kullanıcıları, iPhone kullanıcılarından daha memnun


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir