Apple App Store ödülleri dağıtıldı: 2021 bomba gibi

Facebook içerik oluşturucular için yeni planını duyurdu

Apple App Store ödülleri sonunda kullanıcılarla buluştu. Birçok kişi hangi uygulamanın ödül kazanacağını merak ediyordu. Hadi gelin bu yılın enlerine birlikte göz atalım.

Apple App Store ödülleri 2021 yılı için sahiplerini buldu. Şirket tarafından verilen ödüllere bakılırsa bu yıl ilginç bazı uygulamalar ön plana çıkıyor. Mesela 2021 yılının en iyi iPhone uygulaması Toca Life World, Toca Boca oldu. Uygulama büyük bir beğeni kazanmayı başardı. Yılın en iyi Mac oyunu ise Myst, Cyan oldu.

Apple App Store ödülleri sahiplerine ulaştı

2021 yılının Apple App Store ödüllerine bakıldığında farklı isimler bizleri karşılıyor. Mesela yılın Apple Arcade ödülü Fantasian, Mistwalker oyununa gitti. Yılın en çok beğenilen Apple TV oyunu ise Space Marshals 3, Pixelbite oldu.

Apple App Store ödülleri

2021 yılına oyunlar damgasını vurdu. Apple Watch uygulama kategorisinde de güçlü uygulamalar bizleri karşılıyor. Mesela en iyi Apple Watch uygulaması Carrot Weather, Grailr oldu. Yılın Apple TV uygulaması ise DAZN, DAZN Group olarak kayıtlara geçti. App Store ödülleri birçok farklı dalda sahiplerini buldu. Bu ödüllerde çeşitlilik sağlamak istendiği çok açık.

Apple kablosuz şarj konusunda kararlı görünüyor

2021 yılının Mac uygulaması Carft olarak kayıtlara geçti. Her ne kadar App Store bu tür haberlerle gündeme gelse bile yine de peşinde Epic Games hayaleti var. Şirketin uygulama ve oyunlardan yüksek miktarlarda komisyon alması tepki toplamaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde belki de buna benzer tartışmalar daha fazla hareketlenecek. Peki siz en iyi seçilen App Store uygulama ve oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir