App Gallery harika hediyeler dağıtmaya devam ediyor

Huawei AppGallery 530 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaştı!

Huawei App Gallery ile harika hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey App Gallery’i indirmek.

Akıllı telefon pazarındaki etkin isimlerden biri olan Huawei, App Gallery’nin kullanıcı sayısını arttırmakta ısrarcı.

Android tabanlı tüm akıllı cep telefonu ve tabletlere yüklenebilen dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası AppGallery, 30 Mayıs’a kadar tüm katılımcılara indirimler, mobil internet paketleri ve hediye çekleri dağıtıyor.

30 Mayıs’a kadar sürecek AppGallery kampanya fırsatlarından yararlanabilmek için Huawei kimliği ile AppGallery üzerinden “AppGallery ile Hep Kazan” kampanyası için hazırlanan uygulama listesinden kampanya süresi içerisinde 1 uygulama indirildiğinde Şanslı Çarkı çevirmek için 1 hak kazanılabilecek.

App Gallery harika hediyeler dağıtmaya devam ediyor

Şanslı Çarkı çeviren kullanıcılar, çarktaki hediyelerden birini kazanıyorlar. Şanslı Çarkı çevirerek kazanılabilecek ödüller arasında tüm operatörlerde geçerli Haftalık 2 GB internet paketi, Günlük 1 GB internet paketi, Günlük 500 MB internet paketi, Kahve Dünyası’ndan 1 adet ücretsiz içecek, Çiçeksepeti’nde 25 TL değerinde indirim kuponu, MOOV uygulamasında yüzde 15 indirim, 30 TL değerinde Lufian kuponu ve 100 TL değerinde Huawei Online Mağaza hediye çeki bulunuyor.

Listelenen uygulamalardan birini indiren kullanıcılar, şanslı çarkı çevirmek için haftada 1 hak kazanıyorlar. Ek olarak, kampanyayı arkadaşları ile paylaştıklarında, arkadaşları kampanyaya daha önce katılmamış olup, paylaşılan link üzerinden kampanya sayfasını ziyaret edip, kampanyaya katılırsa, günlük 1 GB internet paketi de kazanabiliyorlar.

Kullanıcılar AppGallery’de Ben > Ödüller > Diğer sekmesine giderek kazandıkları kuponları görebilir ve ödül kodlarını kopyalayabiliyorlar.

Galaxy M22 özellikleri sızdırıldı! İşte detaylar


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir