Ana SayfaGüvenlikAnonymous korkunç bir video yayınladı! ABD alarm verdi

Anonymous korkunç bir video yayınladı! ABD alarm verdi

Dünyanın en büyük hacker gruplarından bir tanesi olan Anonymous korkunç bir video yayınladı. Sosyal medya sitelerinden paylaşılan tehdit dolu içerik, korku yarattı.

ABD’de gerçekleşen ırkçı eylemler nedeniyle Anonymous korkunç bir video yayınladı ve herkesin büyük korku yaşamasına neden oldu. Videoda yer alan bir karakter her zamanki tipik hacker maskesi takmıştı ve devlet teşkilatlarına tehditler savuruyordu. Onların bu tür eylemlerine artık alıştık diyebiliriz. Ancak videoyu izledikten sonra, bu seferkinin gerçekten de farklı olduğunu anlayacaksınız.

Anonymous korku yaratmaya devam ediyor

Kendilerini adeta bir film kahramanı gibi gören ve buna göre davranan hacker grubu, gizli siyasi teşkilatları bloke etmesiyle biliniyor. Peki grup üyesi nasıl bir açıklama yaptı? Dilerseniz konuşmasına ayrıntılı olarak bir göz atalım.

Hacker grubu videoda, “İnsanları öldüren ve suç işleyen devlet memurlarının bizim gibi suçtan hüküm giymeleri gerekir. Aksi takdirde istediklerini yapabilecekleri bir belgeleri olduklarına inanırlar. Yalnızca birkaç kötü polisin tüm iyi polislerin adını lekelediğini iddia edeceksiniz ancak bu kötü polisler, insanlara ve bu kötü polislere ceza vermeyi reddeden sizlere karşı suç işlerken diğer ‘iyi’ polisler orada durursa ne olacak?

Anonymous korkunç bir video

İnsanlar bu yolsuzluktan ve insanları koruma sözü vermiş bu kurumun şiddetinden artık sıkıldı. Geçtiğimiz yıllarda yaşanan olaylardan sonra birçok insan, sizlerin burada bizi korumak için değil, bizi bastırmak ve suçlu egemen sınıfın isteklerini yerine getirmek için bulunduğunuzu anlamaya başladı.

Kontrolü elinde tutan insanların düzenini sağlamak için buradasınız, kontrol edilen insanların güvenliğini sağlamak için değil. Hatta, elit kesimin küresel baskı mekanizmasını devam ettirmek için kullandığı mekanizmanın ta kendisi sizsiniz.

Dünya artık gözünü açmaya başlıyor ve bir sonuç olmadan dökülen her kan artık insanları daha da sinirlendiriyor. Bu memurlar cezai suçlamalarla cezalandırılmalı ve özellikle Memur Chauvin cinayetle yargılanmalı. Maalesef sizin yozlaşmış adalet sisteminize güvenmiyoruz, bu nedenle işlediğiniz suçları dünyanın gözleri önüne sereceğiz. Biz büyük bir grubuz. Bizi bekleyin.” denildi.

Kısaca özetlemek gerekirse bu grup, devletlerin gizli belgelerini açığa çıkarmakla tehdit ediyor. Şimdilik ellerinde nasıl bir koz olduğu bilinmese bile, yine de korkunç sonuçlar doğurabilir. Aşağıya sizin için videoyu bıraktık. İzledikten sonra yorumlarınızı yazmayı unutmayın.

Türk oyun firması Peak Games rekor fiyata Zynga’ya satıldı!

6 YORUMLAR

  1. Devletlerin gizli belgeleri ortaya cikarip korkunc bir is yaptiklarindan soz ediyorsunuz ama cok uzun zaman once yapilmasi gereken ve insanlarin elini altina koymak istemedigi taslarin altine ellerini koyan ve kendilerinden nefret edilmesinin sadece dogru yolda olmalarini gosterdigi bi yolculuktalar, sonuna kadar destekliyorum, her ne kadar cogu cahil insan onlarin bahsettigi konuyu sadece anlamadiklari ve bilmedikleri seyden ilkel bir bicimde korkmaya devam etmeyi secmeye devam etsede umuyorum yuzumu kara cikarmaz ve sonuna kadar insanligini kaybetmekte olan bu dunyanin karanlik yuzunu bize dondurme firsatini yakalarlar

  2. Ortaya belge filan çıkarılmasına gerek yok ki! Ülkemizi yönetenler dahil olmak üzere herşey ortada zaten. Kabul etmeyenler ise gözle görülmeyecek kadar küçük menfaatler, bir kısmı belli bir kısmı belirsiz büyük menfaatler ve üstteki yorumda da bahsedilen korku. İnsanlık korkuyla yaşıyor. Çünkü verilen eğitimler, dinler, adetler bu şekilde aşılanıyor.

    Ayrıca, istediklerini açığa çıkarsınlar, bu düzen değişmez!

  3. adamlar tehdit etmemiş yanlızca yaptıkları pislikleri yayınlayacakları konusunda uyarıda bulunmuş sonuçta tehdit saldırganlıktır ama adamlar yapmadıklarını değil yaptıklarını yayınlıyor sonuçta ABD de de polis melek değil silahsız kimseleri dahi vuruyorlar silah çekmeyen kimseye silah çekilmez

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting