Annelerin ve Anne Adaylarının Yanında

Avea Bebegim Buyuyor Bilgi Paketi

Avea; Liv Hospital’ın katkılarıyla sunduğu “Anne Oluyorum” ve “Bebeğim Büyüyor” bilgi paketleriyle, anne adaylarının ve yeni annelerin doğum öncesi ve doğum sonrası süreçte karşılaşabilecekleri sorunlar konusunda destek oluyor.

Hazırlanan içeriklerle, anne adaylarının hamilelik ve doğum süreci hakkında bilgi ve tavsiye alabilecekleri “Anne Oluyorum Paketi” ve 0-36 aylık bebeği olan annelere, bebeğin sağlıklı gelişimi için dikkat edilmesi gereken hususlara ek olarak, egzersiz önerileri gibi tavsiyeler sunan “Bebeğim Büyüyor Paketi” ile bebek bekleyen ya da yeni anne olmuş tüm kadınların hayatlarını kolaylaştırıyor.

Avea Bebegim Buyuyor Bilgi Paketi-1

Kadınların sağlıklı bir hamilelik ve doğum süreci yaşamalarına katkı sağlamak üzere anne adaylarına özel olarak hazırlanan “Anne Oluyorum Bilgi Paketi” hizmetiyle, anne adaylarına hamilelik durumuna uygun içerikler gönderilerek; abonelik süreci boyunca destek veriliyor. Doğumu kolaylaştırıcı pratik bilgiler, beslenme önerileri, hamilelik psikolojisine yönelik tavsiyeler, evde yapılacak egzersiz hareketleri ve nefes egzersizleri gibi bilgilendirici içerikler sunan servis, bebeğinin sağlığı konusunda hassasiyet gösteren tüm Avealı kadınların yardımına koşuyor.

Anne Oluyorum Bilgi Paketi’ni kullanmak isteyen Avealılar, 9090’a “HAMILE” yazıp göndererek Anne Oluyorum Servisi’ne üye olabiliyor. Servisten haftada 1 TL’ye, ayda ise 4 TL’ye yararlanılabiliyor.

Avea Anne Oluyorum Bilgi Paketi 2

Aylar süren bekleyişin ardından hayata gözlerini açan bebekler için Liv Hospital’in katkılarıyla hazırlanan “Bebeğim Büyüyor Bilgi Paketi” ise, anneliğe merhaba diyen yeni annelere, bebeğin beraberinde getirdiği yeni sorulara da cevap veriyor.

Yeni doğan bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümelerine katkı sağlamak üzere tasarlanan “Bebeğim Büyüyor Bilgi Paketi”, annelere, bebek gelişimi için önemli olan ilk 36 aylık sürede karşılaşabilecekleri sorunlara hazırlıklı olmaları ve anında çözüm bulabilmeleri için gerekli desteği sunuyor. Paket, Avealı annelere ayrıca bebeğin kontrolleri, olası hastalıkların erken tanısı, pratik bakım bilgileri, beslenme önerileri konularında da yardımcı oluyor.

Haftada 1, ayda 4 TL olarak ücretlendirilen Bebeğim Büyüyor Bilgi Paketi’ni kullanmak isteyen Avealılar, 9090’a “BEBEK” yazıp göndererek pakete üye olabiliyor.

Hızlı Güvenilir ve Sessiz :Xerox Phaser 4622