Anker Nebula Cosmos Lazer 4K :  Kusursuz görüntü, mükemmel ses

Cosmos Lazer 4K

Anker, Cosmos Lazer 4K ile seyir keyfinizi artırıyor. Kompakt lazer projeksiyon cihazı Cosmos Lazer 4K , her yere taşınabiliyor, IEA teknolojisi sayesinde kolayca kurulumu yapılıyor. Muhteşem görüntü ve ses kalitesi sunan Cosmos Lazer 4K ile size kendinizi sinemanın büyülü dünyasına bırakmak kalıyor.

 Anker, sinema tutkunları için dünyanın en kompakt lazer projeksiyon cihazını sunuyor. Anker’in Nebula serisinde yer alan Cosmos Lazer 4K ,  IEA (Akıllı Ortam Adaptasyonu) teknolojisi sayesinde kolayca kurularak bulunduğu ortamı anında bir sinema salonuna dönüştürüyor. Kılavuz Çizgisiz Otomatik Ekran Hizalama özelliği yalnızca 3 saniyede görüntüyü herhangi bir kılavuz çizgisine gerek kalmadan hizalarken, Kusursuz Otomatik Odaklama özelliği ise görüntüyü hızlıca netleyerek dikkatinizin dağılmasını önlüyor.

Cosmos Lazer 4K

30W gücündeki hoparlörlerle fısıltıları bile duyacaksınız

Gücünü lazerden alan 2400 Lümen parlaklık değeri ve Laser Forge Görüntü Motoru destekli zengin 4K görüntüleriyle fark yaratan Nebula Cosmos Lazer 4K , ses konusunda da gücünü ortaya koyuyor. 30W gücündeki hoparlörler, film müziklerinin etkisini yoğunlaştırıyor, fısıltıların bile etkisini arttırıyor. AiFi teknolojisi ve Dolby Ses özellikleri ise sizi aksiyonun ortasına davet eden 3 boyutlu bir ses evreni oluşturuyor.

Cosmos Lazer 4K

Mavi ışığa karşı göz kalkanı

Ergonomik olarak tasarlanan taşıma kulbuyla her yere taşınabilen Nebula Cosmos Lazer 4K , kutu içeriğinde bulunan 4K Akıllı TV ve medya oynatıcı kitiyle tek bir dokunuşla Netflix dahil 7000’in üzerinde uygulamada en sevdiğiniz dizileri, filmleri, belgeselleri izleyebilmenizi de imkan sunuyor. Göz kalkanı ise yansıtılan mavi ışık miktarını azaltarak gözlerinizi koruyor. Telefon, tablet ya da USB sürücünüze bağlanabilen bu üstün cihaz, böylece istediğiniz içeriği zahmetsizce ekrana aktarmanızı sağlıyor.

Spotify işten çıkarımları arttırdı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir