Ana sayfa Genel Android'e gelen aramalar Windows 10 ile cevaplanacak

Android’e gelen aramalar Windows 10 ile cevaplanacak

Windows 10 kullanarak yaptığınız çalışmalar esnasında Android’e gelen aramalar büyük zorluk yaşatabiliyor. Bunun farkında olan ABD’li yazılım devi Microsoft, önemli bir özellik getirdi.

Windows 10 Insider Preview için yeni bir test sürümü (20H1) yayınlayan Microsoft, aramalar bölümü ile birlikte Android üzerinden gelen aramaların cevaplanmasını sağlayacak. Böylece kullanıcılar herhangi bir zorluk yaşamadan uzakta olan cep telefonlarına gelen aramalara karşılık verebilecek.

Android’e gelen aramalar rahatlıkla cevaplanabilecek

‘Calls’ özelliğini Windows Insider platformuna sunan şirket, henüz tam olarak kullanıcılara bu özelliği kazandırmadı. Kademe kademe bütün Windows 10 sahipleri bu özellikten yararlanabilecek.

Windows 10 Insider Preview Build 18999 (20H1) ile gelen ‘Calls’ ya da Türkçe ismiyle Aramalar özelliği, birçok kişi tarafından bekleniyordu. Microsoft Android ile olan bağlantısını güçlendirmek için düzenli olarak çeşitli güncellemeler yaptı. Böylece Windows 10 kullanıcıları, aynı zamanda Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarında işlerini halledebiliyordu.

Calls özelliği, Android 7.0 Nougat ve üzeri telefonlar ile Bluetooth desteği olan bilgisayarlarda aktif olarak kullanılabiliyor. Peki sizce Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların, Windows 10 ile bağlantılı kullanılması ciddi bir kolaylık sağlayacak mı? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

DTS Sound Unbound artık Windows 10’un yeni sürümü ile uyumlu!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler