Ana SayfaHaberAmong Us,14 Aralık'ta Xbox ve PlayStation'a geliyor!

Among Us,14 Aralık’ta Xbox ve PlayStation’a geliyor!

Innersloth aylardır, bu yıl içinde Among Us oyununu Xbox ve PlayStation’a getireceğine dair söz veriyordu. Sonuç olarak Mafya tarzı sosyal kesinti oyunu 14 Aralık’ta PlayStation 4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’ye geliyor. İşte detaylar.

Tıpkı PC’de olduğu gibi, Among Us, konsollarda Xbox Game Pass’e dahil edilecek. Bu arada PlayStation kullanıcıları, daha sonraki bir tarihte özel bir Ratchet & Clank kozmetik ürünü daha alacaklar. Among Us oyunu çapraz oynama desteği içeriyor, bu nedenle PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Among Us,14 Aralık'ta Xbox ve PlayStation'a geliyor!

Innersloth ayrıca, Among Us’ın PlayStation, Xbox ve Switch için fiziksel sürümleriyle ilgili ayrıntıları da açıkladı. Temel oyun ve tüm DLC’nin yanı sıra, 30$’lık Crewmate Edition, Skeld haritasının bir posteri, çıkartmalar ve bir holografik kart içerecek. Bu sürüm 14 Aralık’ta Avrupa’ya, iki gün sonra Japonya ve Güney Kore’ye ve 11 Ocak’ta ABD, Kanada ve Latin Amerika’ya ulaşacak. 50$’lık Impostor Edition, Crewmate paketiyle aynı donanımın yanı sıra mor bir mürettebat peluşu, bir emaye iğne ve bir kordon içerecek. 90 $ Ejected Edition, bir çelik kitap kılıfı, bir bere ve hepsinden önemlisi bir polar battaniye dahil olmak üzere daha da fazla güzellikle birlikte gelecek. Bu sürümlerin her ikisi de 2022 baharında gönderilecek.

Among Us, çıkışından iki yıl sonra, 2020’de Twitch yayıncıları ve YouTuber’lar arasında patladı. İnsanlar ayrıca COVID-19 karantinaları sırasında arkadaşlarıyla bağlantı kurmanın yollarını arıyordu ve birçokları için oyun ilk tercihleri olmuştu.

Apple AirPods Pro artık bir MagSafe şarj çantasına sahip

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting