Akıllı Telefonlarınızın Hızını Arttırın

iphone6 D9

Kablosuz ağın hızını üç kat artıran yeni nesil bağlantı standardı artık internete bağlandığımız cihazlarda da desteklenmeye başlandı.

Yeni nesil taşınabilir bilgisayarlarda yer alan 802.11ac desteği, akıllı telefonlarda da yer alıyor. Android işletim sistemli telefonlarının yanı sıra iPhone 6’nın piyasaya sürülmesi ile birlikte artık IOS sisteminde de 802.11ac desteğini bulmak mümkün.

iphone6 D9

Dünyanın rakipsiz kablosuz ağ lideri TP-LINK, yeni nesil bağlantı standardına en fazla yatırım yapan şirket konumunda. 2013 yılı ortalarında ilk AC destekli modelini satışa sunan şirket, geçen bir yıl içinde AC destekli model sayısını önemli ölçüde artırdı. Tüketicilere yüksek hızda ağ için alternatifli çözümler sunan TP-LINK, sadece modem/router değil, USB adaptör, kapsama alanı genişletici ürünlerde de yeni nesil standart desteği ile tüketicilere AC destekli paketler oluşturuyor.

Yeni kablosuz ağ standardı olan 802.11ac, bir önceki standard olan 802.11n’ye göre bağlantı hızını üç kat artırıyor. Bunun sonucunda özellikle yüksek bağlantı hızı gerektiren HD video indirme, online oyun oynama ya da görüntülü konuşma gibi uygulamalar kesintisiz ve daha kaliteli yapılabiliyor. Zaman içinde 802.11ac, tüm ağ ürünlerinde 802.11n’nin yerini alarak standard hale gelecek.

Avea ve LG Electronics Güçlerini Birleştirdi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir