3D V-Cache Teknolojisine Sahip İlk Mobil İşlemcisini Duyurdu

3D V-Cache

Gecikmeyi en aza indirmek, tepkiselliği en üst düzeye çıkarmak ve en iyi oyun deneyimini sunmak için tasarlanan AMD 3D V-Cache teknolojisi mobil platforma geliyor.

AMD, şirketin ünlü Ryzen işlemci ailesine çığır açan bir eklenti ve AMD 3D V-Cache Teknolojisine sahip ilk mobil işlemci olan AMD Ryzen 9 7945HX3D’yi duyurdu. İlk olarak ASUS ROG Scar 17 modeli ile piyasaya sürülecek olan işlemci, olağanüstü performans sunmak üzere tasarlandı ve sektörün mobil cihazlar için ilk 3D V-Cache teknolojisi entegrasyonunu sunuyor.

3D V-Cache

“Zen 4” mimarisine dayanan, 5,4 GHz’e kadar çıkan ve hiper verimli 55W TDP paketi ile Ryzen 9 7945HX3D, günümüzün en zorlu oyunlarının üstesinden gelmek için gereken en yüksek performansı sunmak üzere tasarlandı. Yeni bir mobil bilgisayar çağına güç veren kullanıcılar, sektörde kendini kanıtlamış AMD V-Cache teknolojisine sahip dizüstü bilgisayarlarda benzersiz performans, olağanüstü yanıt hızı ve sürükleyici oyun deneyimi yaşayacak.

Ryzen 9 7945HX3D özellikli ASUS ROG Scar 17 dizüstü oyun bilgisayarı yakında satışa çıkacak. Ryzen 9 7945HX3D hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Monster Pusat Seyahat Kiti ile hayat hızınızdan taviz vermeyin!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir