Ana sayfa Dosya Konusu 3D Televizyonlar yolun sonuna mı geldi?

3D Televizyonlar yolun sonuna mı geldi?

Çok uzun bir maziye sahip olmamasına karşın 3D televizyonlar son günlerini yaşıyor. Peki bu cihazlar neden beklenileni veremedi?

Teknoloji ilerledikçe, insanların ihtiyaçları da daha farklı noktalara doğru kayıyor. Örneğin günümüzden bir 15 sene öncesinde internet lüks bir ihtiyaç olarak sınıflanırken, şimdilerde ise hayatımızın vazgeçilmezlerinden biri oldu. Hatta şu aralar pek çok insan kendisine aynı soruyu soruyor. İnternet olmasaydı ne yapardık?

Aslında bu sorunun yanıtı çok da zor değil. Tam olarak salonumuzun baş köşesinde duruyor. Evet televizyonlar. Televizyon hala evimizin vazgeçilmez, demirbaş eşyalarının başında geliyor. İnternet yokken de televizyon vardı, şimdi de var..

Elbette pek çok şey gibi televizyonlar da gelişen teknoloji ile birlikte önemli değişikliklere uğradı. İlk olarak LCD televizyonlar çıktı. LCD’leri LED TV’ler izledi. Sonrasında ise 3D televizyonar geldi. Şu aralar ise Curved dediğimiz kavisli televizyonları sıkça görür olduk. Peki bu jenerasyonların hangileri geçerliliğini korudu?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler