2023 Toyota Corolla ortaya çıktı: Artık daha sportif

toyota1

2023 model yılında bir takım makyaj operasyonu geçirecek olan Toyota Corolla, artık çok daha sportif olacak. İşte detaylar!

2023 Toyota Corolla ortaya çıktı: Artık daha sportif! Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok talep gören otomobiller sıralamasında başlarda yer alan Toyota Corolla, makyajlanıyor. Aracın 2023 model yılında yenilenmesine kesin gözüyle bakılırken, yeni yılla beraber yapılacak değişiklikler de belli oldu. Buna göre marka söz konusu modeli aile otomobili çizgisinden çıkartmaya kararlı. Böylece yenilenen Corolla, çok daha sportif çizgilere sahip olacak.

2023 Toyota Corolla ortaya çıktı: Artık daha sportif

Ülkemizin en çok satılan otomobillerinden birisi olan Toyota Corolla makyajlanıyor. Yenilenmiş versiyonu ile 2023 yılında tanışacağımız model, artık çok daha sportif çizgilere sahip olacak. Aile otomobili çizgisinden kayacak olan Corolla’nın artık belirli bir yaş üzerine değil, gençlere de hitap etmesi için çaba harcanıyor. Toyota’nın bunun için ne kadar kararlı olduğunu 2023 yılında daha net şekilde göreceğiz.

toyota

Yeni Toyota Corolla çok daha geniş ızgara alanına sahip olacak. Ayrıca ön far gruplarında ve arka stop lamba tasarımlarında da ufak dokunuşların yapılacağı gelen bilgiler arasında. Kokpit kısmında bariz değişiklikler beklemesek de markanın iç mekan için de bazı sürprizler yapacağını söyleyebiliriz. Peki ama siz Toyota Corolla hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vivo’nun yeni modeli lansmana saatler kala sızdırıldı!