2022’de BiP ile 117 milyardan fazla mesaj atıldı

bip

100 milyon indirme sayısına ulaşan BiP’te, 2022 yılındaki mesajlaşma sayısı 117 milyarı geçti. Kullanıcılar 2022 yılında toplam 1,2 milyar dakikadan fazla arama yaptı.

2022 yılında 100 milyon indirme sayısına ulaşan BiP’te yıl içinde 117 milyardan fazla mesaj atıldı. 2022’de toplam mesajlaşma sayısı 117 milyar 409 milyon 522 bin 513 olan uygulamada 1,2 milyar dakikadan fazla arama yapıldı.

192 ülkede aktif olarak kullanılan bu uygulama, kullanıcılarına kolay ve hızlı bir deneyim sağlıyor; arayüzü, gizlilik politikası ve sunduğu ek özelliklerle de benzer uygulamalara fark atıyor. İletişim ve yaşam platformu olarak tasarlanan bu uygulama, kullanıcılara ekonomi, eğlence ve spor gibi pek çok kanalı keşfetme kolaylığı da sağlıyor.

bip

Kullanıcılar bugüne kadar 100 milyon kez indirdi

BiP’in 2022 yılına dair verilerini değerlendiren Genel Müdürü Gökhan Yüksektepe; “Türk mühendislerinin geliştirdiği iletişim platformumuz , bugün Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 192 ülkesinde kullanılan ve toplamda 100 milyonun üzerinde indirme rakamına ulaşmış bir uygulama olarak gelişimini sürdürüyor.

Son olarak Aralık ayında, uluslararası faaliyetlerimiz kapsamında Pakistan’da halihazırdaki faaliyetlerini artırmaya odaklanarak, VEON Group’la birlikte Pakistan’da yaygınlaştırılmasına yönelik bir iş birliğine imza attık. Pakistan’daki kullanıcılarımıza orada da BiP’in hızlı ve güvenli mesajlaşma, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü görüşme, gizli mesaj, anında çeviri hizmeti gibi pek çok özelliğini sunacağız. BiP’i küresel bir iletişim uygulaması haline getirmeye odaklanarak, kullanıcılarımıza kişiselleştirilmiş deneyimler sunma hedefimiz için özveriyle çalışacağız” dedi.

Otomobil fiyatları daha da artabilir!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir