2019’da Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri


Samsung sonunda orta segment modelleri için de Oreo güncellemesini yayınlama kararı aldı. İşte 2019’da Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri.

Akıllı telefon pazarının en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren firması konumunda bulunan Samsung, ne yazık ki söz konusu güncellemeler olduğunda o kadar parlak bir performansa sahip değil.

Üst segmentteki modellerini fazla zaman kaybetmeden güncel Android sürümüne yükselten Güney Koreli şirket, söz konusu orta segment cihazlar olduğunda işi biraz ağırdan alıyor.

İşin garip yanı ise, orta segmentteki Samsung modellerinin çok daha geniş bir kitleye hitap ediyor olması. Malum, Samsung üst segmentte Apple kadar fazla müşteriye sahip değil. Zaten şirketin kar marjının düşük olmasının nedeni de bu.

Samsung, bugün en çok telefon satan şirketse bu orta segmentteki cihazları sayesindedir. Buna rağmen Güney Koreli şirket orta segmentteki pek çok cihazını hala Oreo’ya güncellemiş değil.

Fakat görünen o ki 2019’da bazı orta segment Samsung cihazları da sonunda Oreo’ya yükseltilecek. Şirketten yapılan bilgilendirmede 2019’da Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri açıklandı.

2019’da Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri genel itibariyle 2016 – 2018 arasında çıkmış cihazlardan oluşuyor.

Açık konuşmak gerekirse, Google’ın Android 9.0 Pie’yı resmi olarak yayınladığı şu günlerde, bizim hala 2019’da Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri ile ilgili konuşmamız biraz absürt diyebiliriz. Üstelik daha 2019’a girmeye bile 4 aylık bir süre var.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri 2019’da Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri ile başbaşa bırakalım.

Oreo güncellemesi alacak Samsung modelleri (2019)

Galaxy J7 Neo

Güncelleme Tarihi: Aralık 2018 ya da Ocak 2019


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin