Ana sayfa Akıllı Telefon 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar - Mart 2019

1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar – Mart 2019

Bütçeniz yeni bir akıllı telefon için yeterince yüksek değil mi? O zaman sizi şöyle alalım. İşte 1500 TL altına alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar listesi.

Tüm teknoloji dünyasının merakla beklediği Mobil Dünya Kongresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. MWC geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi hayli hareketli geçti. Genel itibariyle kalburüstü modellerin tanıtıldığı etkinlikte, giriş segmentine hitap eden bir kaç model de su yüzüne çıktı.

Muhtemelen giriş segmentine hitap eden bu uygun fiyatlı modeller, önümüzdeki aylarda yapacağımız 1500 TL altı en iyi akıllı telefonlar listemize gireceklerdi. Fakat şimdilik eski modellerle idare etmek zorundayız.

Mart ayı için hazırladığımız 1500 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar listemizde, geçtiğimiz aylara göre çok fazla değişim bulunmuyor. Malum, döviz kurları çok fazla oynamadı. Üreticiler ya da ithalatçılar da fiyatlarda hatırı sayılır indirimler yapmadıkları için fiyat seviyeleri aynı kaldı.

Bizler yine de her ay olduğu gibi bu ay da 1500 TL altına alabileceğiniz en iyi akıllı telefonlar listesi ile karşınızdayız.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri 1500 TL altı akıllı telefon tavsiyelerimiz ile başbaşa bırakalım.

1500 TL altına alınabilecek en iyi akıllı telefonlar

Samsung Galaxy J6 Plus

Yonga Seti: Snapdragon 425
RAM: 4GB
Dahili Depolama:  64GB
Ekran: 720 x 1480 px 6.0 inç
Kamera: 13MP + 5MP / 8MP
Batarya: 3300 mAh
Ortalama Fiyatı: 1300 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler