14 Şubat’ta yalnız kalmayın! İşte Tinder benzeri en iyi uygulamalar!


Malum 14 Şubat yaklaşıyor. Eğer henüz bu özel gün için bir partneriniz yoksa mutlaka yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. İşte Tinder benzeri en iyi uygulamalar.

Bilindiği üzere 14 Şubat tüm dünyada Sevgililer Günü olarak kutlanıyor. Bu özel gün kimisine göre kapitalist dünyanın sömürü yöntemlerinden biriyken, kimisine göre de insanları birbirine daha da yaklaştıran, kutlanmasında sakınca olmayan sınırlı zamanlardan biri.

Sonuç olarak 14 Şubat’ta elinde çiçekle bekleyen erkekleri görmeye artık alıştık. Malum sevgiliniz varsa bu durum sizi pek etkilemeyecektir. Fakat sevgilisi olmayan ve 14 Şubat’a yalnız girecek olanlar için etrafta sarmaş dolaş görüşen çiftler biraz can sıkıcı olabilir.

Bugün ki yazımızda 14 Şubat’a yalnız girmek istemeyenleri düşündük ve onlar için kısa bir liste hazırladık. Bu listede Tinder benzeri en iyi uygulamalar yer alıyor. Malum, Tinder partner bulma üzerine en bilindik uygulamalardan biri. Fakat şimdiye kadar Tinder’da aradığınızı bulamadıysanız, belki de şansınızı başka bir uygulamayla denemenin vakti gelmiştir.

Tinder benzeri en iyi uygulamalar listemizdeki isimlerden bazıları ücretliyken, bazıları ise ücretsiz. Fakat uygulamayı tam anlamıyla kullanabilmek için öyle ya da böyle hepsine ödeme yapmanız gerekiyor.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Tinder benzeri en iyi uygulamalar listemizle başbaşa bırakalım.

Tinder benzeri en iyi uygulamalar (2019)

Happn

Platform: iOS, Android


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin