ZTE Nubia Red Magic 8 tasarımı ortaya çıktı

Nubia Red Magic, 165Hz ekrana ve 18GB'a kadar RAM'e sahip!

Akıllı telefon dünyasının önemli isimlerinden biri olan ZTE Nubia, yeni akıllı telefon modeline ait yeni bir görsel paylaştı.

ZTE Nubia Red Magic 8 tasarımı ortaya çıktı. Akıllı telefon dünyasında kendisine yer bulmak isteyen sektörlerden biri de oyun telefonu kategorisidir. Ancak hemen söyleyelim ki bu sektöre çok yoğun bir ilgi olmadığı gibi, bir süredir bu sektör için çalışmalar yürüten şirketlerden bazıları da artık oyun odaklı akıllı telefon üretmeyeceğini duyurdu. Kim mesela diye merak edebilirsiniz hemen söyleyelim Xiaomi’den bahsediyoruz.

ZTE Nubia Red Magic 8

Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan şirket CEO’su, oyun odaklı telefonun artık gereksiz olduğu ve zaten üst seviye donanımlara sahip telefonların bu beklentiyi fazlasıyla karşılayacağı belirtildi. İşte bu açıklamanın ardından tüm gözler, sektörün artık en önemli oyun odaklı akıllı telefonlarından biri olan Red Magic 8 serisine çevrildi.

ZTE Nubia Red Magic 8

ZTE Nubia Red Magic 8 tasarımı ortaya çıktı

ZTE’nin alt markası olan Nubia tarafından geliştirilen Red Magic 8 Pro modeli, bugün yeni bir görsel ile kendisini bir kez daha hatırlattı. Son derece klas bir görünüme sahip olan akıllı telefonun en önemli özelliği ise tabi ki gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga etinden alıyor olması.

ZTE Nubia Red Magic 8

Bu işlemci kümesini 16 GB’a kadar RAM ve 1TB’a kadar da dahili depolama alanı seçenekleriyle destekleyen akıllı telefonun, Xiaomi’nin gerçekten pazardan çekilmesi halinde sektörün yeni lideri olması bekleniyor. Tabi bu durumun o kadar da kolay olmayacağını ve belki de uzun yıllar sürebileceğini de belirtelim.

GPD Win 4 El Konsolu dünya çapında piyasaya sürüldü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir