YouTube MP3 Dönüştürücü Nasıl Çalışır?


Youtube Mp3 dönüştürücü programını nasıl çalışır? Tüm bu bilgiler haberimizde yer alıyor.

Google eklentisi ile Youtube’dan istediğiniz videoyu indirebilirsiniz; ancak indirmiş olduğunuz bu videolar tüm elektronik cihazlarda çalışmayabilir. Bu gibi durumlar çok sık görülmektedir.

Sizin de Mp3 uzantılı videoları çalıştırmayan bir cihazınız varsa bir Mp3 dönüştürücü videoya ihtiyacınız var demektir. Bunun için bir Mp3 çevirici program indirmeniz gerekiyor.

Hatta isterseniz YouTube’da bulunan hazır müzik listelerini indirerek kendinize bir Çalma Listesi oluşturabilirsiniz. Yerli ve yabancı birçok şarkı, türkü, ilahi ve müziklerin bulunduğu YouTube şarkılarını mp3 formatında indirebilirsiniz.

youtube

YouTube video formatı olarak Flash Video Formatı (*.flv) kullanmaktadır. İnternet sitesinde istenen video klipler, Flash Video olarak izlenebilmekte veya bilgisayara *.flv formatında dosya olarak indirilebilmektedir.

Video klipleri izlemek için Adobe Flash plugini bilgisayarda kurulu olmalıdır. Eklenen video klipler YouTube tarafından otomatik olarak 320×240 pixel’e küçültülerek Flash Video Format’a (.flv) dönüşüyor.

Mart 2008’de yüksek kalite olarak 480×360 piksel seçeneği eklendi. Şu anda 720p ve 1080p mevcut durumda. Ayrıca en son teknoloji piksel seçeneği olan 4K teknolojisi de destekleniyor.

Apple’dan Yeni iPhone Sürprizi!


3 YORUM

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin