Ana SayfaAppleYouTube HDR iPhone 11 modellerine geldi!

YouTube HDR iPhone 11 modellerine geldi!

YouTube HDR özelliği bugün sessiz sedasız iPhone 11 ve iPhone 11 Pro modellerine eklenedi. HDR özelliği için uygulamayı güncellemeniz yeterli olacak.

Google’ın bünyesinde yer alan YouTube, güncel cihazlar için güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl bu vakitlerde iPhone XS için güncellenen uygulama bugün de iPhone 11 ve iPhone 11 Pro için güncelleme aldı. App Store üzerinden sunulan bu güncelleme ile High Dynamic Range özelliği uygulamaya ekleniyor.

YouTube’da yer alan High Dynamic Range destekli videoları bu güncellemenin ardından artık iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modellerinde izlemeye başlayabilirsiniz. 1080P, 720P, 480P, 360P, 240P ve 144P çözünürlükte devreye giren High Dynamic Range özelliğini verimli olarak kullanmak istiyorsanız; videoları 1080P çözünürlükte izlemenizi tavsiye ediyoruz.

iOS 13 için Jailbreak çok yakında geliyor!

App Store>Profil>Güncellemeler bölümünden yükleyebileceğiniz bu güncellemenin ardından HDR özelliği otomatik olarak devreye girecektir. Ancak videoları HDR olarak izlediğinizde normal videolara göre daha fazla batarya tüketiminin gerçekleşeceğini belirtelim.

Ancak doğru renk ve doğru kontrast oranı istiyorsanız High Dynamic Range destekli videoları HDR özelliğini açarak izlemenizi öneririz.

YouTube HDR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU