Yepyeni Instagram filtreleri kullanıcılara sunuldu


Uzun bir süredir kullanıcıların beklediği yepyeni Instagram filtreleri ile ilgili güzel haberler gelmeye devam ediyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarının birisi olarak bilinen Facebook’un sahip olduğu Instagram daha çok görsellik üzerine paylaşımların yapıldığı bir platform olarak biliniyor. İşte haberimizin detayları.

Sosyal medya platformlarının hem donanımsal hem de sunmuş olduğu olanaklar açısından kendisini sürekli olarak geliştirmesi gerekiyor. Ne yazık ki bunu başaramayan uygulamalar, bir şekilde popüler olmaktan uzaklaşıyor. Tüm bunların farkında olan Instagram, yeni filtreler ile kendisini sürekli olarak değiştirmeye çalışıyor.

Yeni Instagram filtreleri kullanıcılar tarafından belirlendi

Instagram, yeni filtrelerinin tamamında yapay zeka teknolojisini kullanacak. Böylece ortamı algılayan algoritmalar buna göre bir emoji üretecek ve sizlerin Instagram fotoğrafı oluşturmasını sağlayacak.

Instagram kamerasının hemen alt tarafında bulunan efektleri göster bölümü sayesinde tüm bu filtrelere ulaşabilirsiniz. Üstelik filtreleri dilediğiniz gibi oluşturma imkanınız da bulunuyor. Instagram, kullanıcıları için yapay zeka teknolojisini kullanarak çok daha orijinal filtrelerin ortaya çıkmasını sağlıyor Böylece kullanıcıları elinde tutmaya gayret gösteriyor.

Giderek rekabetin daha fazla yoğunlaştığı sosyal medya dünyasında, yenilikçi olmak her zaman büyük avantaj sağlıyor. Snapchat gibi düşüş yaşamak istemeyen platformlar, devamlı olarak görsel yenilikler yapmak zorunda. Instagram’ın bu değişikliği ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Instagram, Facebook ve YouTube için kötü haber geldi!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin