Ana SayfaAkıllı TelefonYeni Galaxy Z modelleri parmak ısırtacak

Yeni Galaxy Z modelleri parmak ısırtacak

Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, katlanabilir akıllı telefon modelleri için bambaşka bir yenilik üzerinde çalışıyor.

Yeni Galaxy Z modelleri parmak ısırtacak. Güney Koreli teknoloji devi Samsung, onlarca farklı sektörde varlık gösteren bir şirket. Bilindiği üzere Samsung akıllı telefon, tablet, televizyon ürettiği kadar, yonga seti, işlemci, SSD gibi birimleri de bizzat kendi geliştiriyor. Ancak Samsung’un üretim yaptığı bir alan var ki, bu pazarda Apple bile Samsung’un müşterisi konumunda.

Galaxy Z Flip 4 Bespoke Edition

Teknoloji dünyasını yakından takip edenler, OLED panellerden bahsettiğimizi muhtemelen çoktan anlamışlardır. Çünkü geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir iddia, Apple’ın iPhone 14 üretimi için ihtiyaç duyduğu yaklaşık 80 milyon adet OLED panelin çok büyük bir kısmını Samsung’dan tedarik edeceğini söylüyordu.

Samsung Galaxy Z Fold 4, sadece 254 gram ağırlığında olacak

Yeni Galaxy Z modelleri parmak ısırtacak

İşte OLED panel pazarında böylesine yetkin olan Güney Koreli teknoloji devi, bu sefer başkası adına değil bizzat kendi akıllı telefon modeli için OLED panel geliştirecek. Şirkete yakın kaynaklardan servis edilen bilgilere göre, çok kısa bir süre içerisinde Samsung hem katlanabilir hem de çerçevesi bulunmayan yeni OLED paneller üzerinde çalışmaya başlayacak.

galaxy 4

Tabi şu an için bir nevi ortam yoklaması yapan Samsung’un katlanabilir OLED paneller üzerinde çalışmaya yıl sonuna doğru başlayacağı belirtiliyor. Böylesi bir durumda da, bu sene piyasaya sürülmesi beklenen Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Fip 4 modellerinde, büyük ihtimalle çerçevesiz ve katlanabilir OLED panelleri göremeyeceğiz.

POCO X4 GT dünya çapında piyasaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting