Ana sayfa Genel Yahoo'un En Çok Arananları Ortaya Çıktı!

Yahoo’un En Çok Arananları Ortaya Çıktı!

Google’dan sonra dünyanın en popüler arama motoru konumunda bulunanda olan Yahoo’nun, en çok aranılan markaları belli oldu.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, listede son derece olağan isimler bulunduğu gibi sürpriz firmalar da yer alıyor. En çok aranan marka ve model şaşırtıcı değil: Apple iPhone. Büyük Elma’nın akıllı telefonu açık ara birinci konumda. İkinci sıradaki isim ise, rakipleri ve muadilleri düşünüldüğünde biraz şaşırtıcı. Amazon Kindle e-kitap okuyucu. Üçüncü sırada ise Apple’ın belalısı bulunuyor: Samsung Galaxy…

https://i2.wp.com/rockqun.com/wp-content/uploads/2013/09/yahoo1.jpg?resize=696%2C340

Dördüncü sıramızı ise gezegenin en çok satılan tableti ele geçiyor: Apple iPad. Beşinci sıra ise adeta konsol savaşlarına sahne oluyor. Sony PlayStation beşinci sıradayken, çok küçük bir farkla Xbox One onu takip ediyor. Düşük satış rakamlarına ve geçirdiği kötü yıla rağmen BlackBerry yedinci sırada. Nokia ise Lumia modellerin popülerliğinin sayesinde sıradaki yeri kaparken, listenin onuncusu Sony Xperia oluyor.

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler