Ana sayfa Cep Telefonu Xiaomi'den 4G Bağlantılı Akıllı Telefon!

Xiaomi’den 4G Bağlantılı Akıllı Telefon!

Çinli telefon üreticisi olan Xiaomi bu sefer de 4G’li akıllı cihazlarla kullanıcılarının karşısına çıkacak.

Xiaomi,ülkesinde oldukça popüler ve çok satan bir teknoloji devi denebilir.Henüz ülkemizde raflarda göremediğimiz Xiaomi akıllı telefonları,çok yakında görebileceğimizin haberini de almış olduk.Diğer gelen bir bilgi ise Xiaomi‘nin 4G akıllı telefonlar işine adım atması oluyor.Saniyeler içerisinde stoklarını sıfırlayabilen firma Xiaomi‘nin 4G akıllı telefonları da eminiz ki oldukça tutulur.

Xiaomi

 

Çin‘in en büyük üçünce akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi;Apple,ZTE ve Huawei gibi dünyaca ünlü üreticileri de geri de bırakmayı başarmış.Şu ana kadar Xiaomi‘nin başarılarını saydığımıza göre şimdi ise 4G bağlantılı gelmesi beklenen Mi3S telefonunun özelliklerinden bahsedelim.Mi3S akıllı cihazı 4G bağlantısı,Snapdragon 801 işlemcisi ve 3GB RAM’i ile kullanıcıların karşısına çıkacak.5 inç 1080p ekranı ile birlikte geleceği beklenen cihazın ön kamerasının 8MP’lik olacağı söylenmekte.Kaliteli fotoğraflar sunmak isteyen Mi3S akıllı telefonunun fiyatları hakkında henüz bir bilgi edinilmedi.

Microsoft Akıllı Gözlük Planlarından Vazgeçti

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler