Ana SayfaGenelXiaomi, yeni Redmi MAX serisi Akıllı TV'lerini tanıtıyor

Xiaomi, yeni Redmi MAX serisi Akıllı TV’lerini tanıtıyor

Bugün erken saatlerde (15 Mart 2022), Xiaomi, 17 Mart’ta tanıtılması planlanan Redmi K50 serisinin tanıtımını yaptı. Şirket şimdi Çin pazarından başlayıp küresel pazarda yerini alacak yeni Redmi MAX serisi akıllı TV’lerini tanıttı.

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing’e göre, Çinli teknoloji devi Redmi Max serisi akıllı TV’leri pano genelinde yükseltmeyi planlıyor. Ayrıca, bu yeni büyük TV’ler, markanın yeni Redmi K50 serisinin yanında görücüye çıkacak. Xiaomi bugün, 12. Nesil Intel çipine sahip RedmiBook Pro 2022 ve “tarihin en büyük güncellemesini” alan yeni Redmi MAX akıllı TV modeli gibi modeller de dahil olmak üzere yeni dizüstü bilgisayarları ve TV’leri duyurdu.

2x

Son zamanlarda, Redmi MAX 100 inç Dev Ekran TV’yi listeleyen bir Bluetooth SIG ve 3C sertifikasını ele aldık. Başka bir deyişle, bu yeni teaser temelde yeni MAX TV’nin devasa 100 inçlik bir panele sahip olacağını doğruluyor. Bu model aynı zamanda 2020’de piyasaya sürülen Redmi Smart TV 98 inç MAX’ın halefi olacak. Önceki model 98 inçlik bir panele sahipti ve 4K çözünürlük sunuyordu, bu nedenle gelecek modelde daha yüksek olmasa da benzer bir çözünürlük bekleyebiliriz.

Bluetooth SIG sertifikası, Bluetooth 5.0 desteği gibi bazı ek bilgileri de ortaya çıkardı. Bu arada, 3C listesi, normal 60Hz yenileme hızını destekleyeceğini gösterdi. Ne yazık ki, bu yeni Redmi MAX serisi TV hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar, bu nedenle yeni akıllı TV hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek için resmi lansmanı beklememiz gerekecek.

Xiaomi Buds 3T Pro özellikleri belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting