Ana SayfaGenelXiaomi Redmi Note 10 5G, TENAA'da görüldü

Xiaomi Redmi Note 10 5G, TENAA’da görüldü

Redmi Note 10 5G olduğu iddia edilen bir Xiaomi Redmi Note 10 5G, TENAA’da ortaya çıktı. Orijinal liste görüntüsü paylaşılmamış olsa da ünlü bir Weibo habercisi olan Dijital Sohbet İstasyonu görüntüleri ve temel özellikleri ortaya çıkardı.

Redmi Note 10 5G olduğu iddia edilen telefon için kaynak haberci Weibo’dan geldi. Bu sebeple sızan bilgiler oldukça güvenilir diyebiliriz. Bununla birlikte, listelenen özellikler ile yakın zamanda duyurulan Xiaomi Redmi Note 10 5G arasında küçük bir tutarsızlık var. Hala aynı tasarıma, 6.5 inç 90Hz IPS ekrana, 5.000 mAh bataryaya ve 48MP ana kameraya sahip ancak listedeki şarj hızı 22.5W. Telefonun global versiyonu ise 18W ile duyurulmuştu.

Xiaomi Redmi Note 10 5G, TENAA'da görüldü

Bu, TENAA’nın telefonun Çin versiyonunu onayladığı anlamına gelebilir. Bu nedenle bir Çin sürümü yaklaşıyor diyebiliriz. Ya da liste, genellikle 18W özellikli telefonlarla birlikte verilen şarj cihazından bahsediyor olabilir. Xiaomi, tüm modelleri için ayrı şarj cihazları yapmak yerine en popüler 22,5 W şarj cihazını göndererek masrafları azaltmak gibi bir hamlede bulunuyor olabilir. Söylentilerin doğru olup olmadığını zaman gösterecek. Ancak liste küresel birimlerin vaat edilen Nisan sürümüyle aynı zamana denk geliyor. Henüz şirket tarafından resmi bir bilgi yok. Ancak cihaz TENAA listesinde karşımıza çıktıysa resmi bir haber için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız gibi görünüyor.

SpaceX Falcon 9 roketi gökyüzünde şaheser yarattı: İşte o inanılmaz dakikalar (Video)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU