Xiaomi MIUI 13 startını 9 modelle veriyor

Xiaomi MIUI 13 geliyor! İşte detaylar

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Xiaomi, MIUI 13 için geri sayıma geçti. Peki MIUI 13’ü ilk alacak olan modeller hangileri olacak? İşte bu sorunun yanıtı.

Xiaomi MIUI 13 startını 9 modelle veriyor. Genel olarak fiyat / performans modelleriyle tanınan Xiaomi, önümüzdeki süreçte yeni arayüzü MIUI 13’ü kullanıma sunacak.

Genel olarak MIUI dediğimizde insanların zihninde sürekli sorunlara yol açan bir arayüz canlanıyor olabilir. Bunda da pek haksız sayılmazlar. Çünkü Xiaomi’nin arayüzü zaman zaman ciddi şekilde can sıkabiliyor.

Hatta bu işletim sistemindeki hataları gidermek için yapılan güncellemeler de hataları gidermekte tam olarak başarı sağlayamayabiliyor.

MIUI 13 yapısının detayları ortaya çıktı

Xiaomi MIUI 13 startını 9 modelle veriyor

Fakat Xiaomi yetkilileri MIUI 13 için bir söz vermiş ve hiçbir aksiliğin olmayacağını belirtmişlerdi. Bu sebepten ötürü Xiaomi kullanıcıları MIUI 13’ten hayli umutlu. Peki yeni MIUI arayüzü ilk olarak hangi modellere gelecek? Bu soru geçtiğimiz gün sızdırılan bir listeyle cevap buldu. Dilerseniz bahse konu modellere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mi Mix 4,
Xiaomi Mi 11,
Xiaomi Mi 11 Pro,
Xiaomi Mi 11 Ultra,
Xiaomi Mi 11 Lite,
Xiaomi Mi 10S,
Redmi K40,
Redmi K40 Pro ve
Redmi K40 Pro+

Dip not olarak belirtelim. Bu modellerin 2021 bitmeden MIUI 13 güncellemesini alması bekleniyor. Diğer Xiaomi modelleri ise muhtemelen 2022’nin başlarında güncellemeyi alacaktır.

Facebook müzisyenlere 50.000 dolara kadar ödeme yapacak!