Xiaomi Mi Mix 2 hakkında herşey!


Xiaomi’nin uzun süredir gelişim aşamasında bulunan amiral gemisi modeli Xiaomi Mi Mix 2 nihayet resmiyete kavuştu. İşte telefon hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Xiaomi, model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Hali hazırda satışa sunduğu modellerle özellikle Asya pazarında önemli bir kullanıcı kitlesine erişen Çinli üretici, aynı başarıyı Avrupa ve Amerika’da da göstermek istiyor.

Mobil Dünya Kongresi sonrasında tanıttığı Mi 6 modeli ile dikkatleri üzerine çelen Xiaomi, daha modern bir tasarım çizgisine sahip olan Mi Mix 2 modelini ise sonraya saklamıştı.

Uzun süredir teknoloji gündeminin önemli başlıklarından biri olan Xiaomi Mi Mix 2 bugün gerçekleşen özel bir etkinlikte tanıtıldı. İnce çerçeveleri ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken Xiaomi Mi Mix 2, ilk olarak Çin’de satışa sunulacak.

Hemen baştan belirtelim. Mi Mix 2 özellikleri, telefon için şimdiye kadar sızdırılmış olan bilgiler ile büyük benzerlikler gösteriyor.


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git