Xiaomi Mi Band 8 özellikleri ile fark yaratıyor

Xiaomi Smart Band 7 Pro

Akıllı bileklik denince akla gelen ilk model Xiaomi Mi Band serisi oluyor. Şimdi serinin son ürünü karşımıza çıkacak.

Xiaomi Mi Band 8 özellikleri ile fark yaratıyor. Xiaomi, yeni akıllı bileklik modeli Mi Band 8’i tanıtmaya hazırlanıyor. 18 Nisan tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte, cihazın özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgi verilecek. Ancak sızdırılan bilgilere göre, Mi Band 8 serinin önceki nesillerinden pek de farklı olmayacak.

Xiaomi Mi Band 7 Pro 3

Yeni Hyundai KONA

Cihazın 1.62 inçlik AMOLED ekranı, önceki modellere göre biraz daha büyük olacak. Ayrıca kullanıcılar, cihazı yalnızca bileklik olarak değil, kolye olarak da takabilecekler. Bu özellik, cihazın çok yönlü bir kullanım sunmasını sağlayacak.

Mi Band 8’in diğer özellikleri arasında suya dayanıklılık, uyku takibi, nabız ölçer gibi standart özellikler bulunacak. Ayrıca cihazın, GPS desteği ile birlikte gelmesi de bekleniyor. Böylece kullanıcılar, telefonlarını yanlarında taşımadan da egzersizlerini takip edebilecekler.

Xiaomi Mi Band 7 Pro

Xiaomi Mi Band 8 özellikleri ile fark yaratıyor

Cihazın batarya ömrü hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak Xiaomi’nin önceki modellerinde olduğu gibi Mi Band 8’in de iki haftaya varan bir batarya ömrü sunması bekleniyor. Bunun yanı sıra cihazın fiyatı da henüz açıklanmadı. Ancak önceki nesil Mi Band modellerine benzer bir fiyat etiketi ile piyasaya sürülmesi bekleniyor.

xiaomi mi band 7

Xiaomi’nin, Mi Band 8 ile akıllı bileklik sektöründeki iddiasını sürdürmesi bekleniyor. Şirketin önceki nesil Mi Band modelleri, uygun fiyatları ve zengin özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Mi Band 8’in de benzer bir etki yaratması ve akıllı bileklik sektöründe liderliğe oynaması bekleniyor. Xiaomi Mi Band 8 özellikleri ile fark yaratıyor.

Twitter satılıyor mu? Elon Musk kafaları karıştırdı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir